Samsung Galaxy M21

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Informace o Samsung Galaxy M21

Dechberoucí Infinity-U displej nového telefonu Galaxy M21 neruší téměř žádné rámečky, uchvátí vás tedy úžasnou 6,4" obrazovkou. O skvostný kontrast a podání barev se postará legendární technologie Super AMOLED a jemné vykreslení i toho posledního detailu zase zajistí rozlišení FHD+. Ať už se tedy rozhodnete prohlédnout si pořízené fotografie nebo shlédnou váš oblíbený seriál, na Galaxy M21 bude rozhodně radost pohledět.

Ideální kombinace sofistikovaného stylu a pohodlí

Elegantní tělo Galaxy M21 je vyrobené tak, aby vám pohodlně padlo do dlaně. 2.5D design je moderní a jeho stylovost ještě zvyšuje prémiový lesklý povrch. Vyberte si ze tří barevných provedení včetně černého, zeleného nebo modrého.

Podělte se o své příběhy díky trojitému fotoaparátu

Trojitý fotoaparát M21 přidává více perspektivy, aby vaše snímky povýšil na novou úroveň. Hlavní 48 Mpx objektiv pořizuje ostré snímky ve dne i v noci. 8 Mpx ultraširokoúhlý objektiv zachytí více ze světa kolem vás, a 5 Mpx Depth objektiv zvýrazní fotografovaný objekt tím, že rozostří pozadí.

Mimořádně výkonný hardware si poradí s hrami i streamováním

Výkonný osmijádrový procesor a 4 GB hravě zvládnou graficky náročné hry i streamování ve vysokých rychlostech. Se 64 GB interním úložištěm a až 512 GB externím úložištěm máte spoustu prostoru na streamování, stahování i odesílání.

Celodenní výkon

Ať už sledujete filmy, nebo videochatujete, potřebujete telefon, který s vámi udrží krok. Baterie Galaxy M21 s kapacitou 6 000 mAh vám umožní, abyste oblíbenými činnostmi trávili více času.15 W rychlé nabíjení pak telefonu dodá více energie za kratší dobu.

S funkcí Game Booster budete mít náskok

Podávejte maximální výkony s funkcí Game Booster. Zbavte se rozptylování a zlepšete své herní výsledky díky speciálnímu rozhraní a snadno dostupnému menu. Funkce Frame Booster dodá pohyblivé grafice hladký, realistický vzhled. Game Booster navíc analyzuje, jakým způsobem telefon používáte, a na základě toho optimalizuje výdrž, teplotu a využití paměti.

Pomůžeme vám udržet zařízení v dokonalé kondici

Když si pořídíte smartphone Galaxy, můžete mít klid v duši. S interaktivní diagnostikou a optimalizací v aplikaci Samsung Members můžete snadno vyladit výkon svých zařízení, a pokud potřebujete asistenci při řešení problémů, máte k dispozici naši technickou podporu.