Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51
Samsung Galaxy M51
Samsung Galaxy M51
Samsung Galaxy M51

Informace o Samsung Galaxy M51

Ergonimicky tvarovaný smartphone Samsung Galaxy M51 sedne do ruky jako ulitý a díky lesklému designu ještě parádně vypadá. Velký displej s vysokým rozlišením uspokojí i milovníky velkých filmových pláten a čtyřnásobný zadní objektiv pro vás vytvoří snímky jako od profíka. Výbava zahrnuje i ohromnou 7 000mAh baterii, osmijádrový procesor, 6GB RAM a 128GB ROM. Vše je skryto pod ochranou bezpečnostní platformy Samsung Knox.

Méně rámečku, více obrazu

Infinity displej Galaxy M51 optimalizuje vizuální symetrii. Nyní můžete bez přerušení hrát, sledovat, surfovat a multitaskovat na 6,7" FHD+ širokoúhlém displeji – to vše s podporou technologie Super AMOLED Plus. Užívejte si zážitky na smartphonu, který minimalizuje rámeček a maximalizuje každý palec obrazovky.

Komfortní design, který zazáří

Zaoblené tělo smartphonu Galaxy M51 je vyrobeno tak, aby vám komfortně padlo do ruky, zatímco moderní a lesklý finiš mu dodává stylový vzhled. Vyberte si ze dvou barevných provedení.

Výdrž na celý den

Když žijete život naplno, potřebujete telefon, který má výdrž. Baterie s kapacitou 7 000 mAh má dostatek energie, aby vám umožnila streamovat, sdílet a hrát hry. A když vám začne pomalu docházet, zapojte ji a nabijte pomocí 25W superrychlého nabíjení.

Čtyři fotoaparáty k dokumentování vašeho života

Systém čtyř fotoaparátů je připraven i na ty nejneočekávanější momenty vašeho života. Zachyťte svůj svět na úžasných fotografiích pomocí 64Mpx hlavního fotoaparátu nebo získejte ještě širší záběry s 12Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem se 123° úhlem pohledu. 5Mpx fotoaparát s hloubkou ostrosti efektně rozmaže pozadí, zatímco makro objektiv s rozlišením 5 Mpx zaostří na všechny potřebné detaily.

Selfies, které zkrátka musíte sdílet

Zachyťte se z těch nejlepších úhlů předním 32Mpx fotoaparátem Galaxy M51. Použijte funkci Živé zaostření k jemnému rozmazání pozadí, takže se stanete středem pozornosti kdekoliv – třeba v kavárně nebo parku.

Získejte více místa na zábavu

Galaxy M51 má rychlé zpracování dat a prostorné úložiště, takže se můžete soustředit pouze na daný okamžik. Pokročilý osmijádrový procesor a až 6GB RAM poskytují plynulý a efektivní výkon. Stahujte více a mažte méně dat s až 128GB interním úložištěm. Přidejte ještě více s 512GB microSD kartou.

Zabezpečení nejvyšší úrovně. Ochraňte vše, na čem vám záleží

Zabudován do hardwaru i softwaru telefonu od samotného začátku. Samsung Knox chrání váš telefon od chvíle, kdy ho zapnete. Nabízí více vrstev zabezpečení, které ochrání vaše nejcitlivější informace před malwarem a jinými hrozbami.