Nintendo Switch OLED

Nintendo Switch OLED
Nintendo Switch OLED
Nintendo Switch OLED
Nintendo Switch OLED

Informace o Nintendo Switch OLED

S konzolí Nintendo Switch – OLED Model si užijete své oblíbené hry kdekoliv a kdykoliv se 7palcovým OLED displejem a živoucími barvami. Zářivé barvy a vysoký kontrast větší obrazovky zvyšují kvalitu herního zážitku v handheld a tabletop módu. Hry jsou jako živé ať už závodíte nebo porážíte nepřátele.

Široce nastavitelný stojánek

Vysuňte stojánek, předejte ovladač, sdílejte svou obrazovku a následně i celý zážitek v kompetitivní nebo kooperativní hře pro více hráčů, kdekoliv a kdykoliv. Široce nastavitelný stojánek konzole Nintendo Switch – OLED Model si můžete nastavit vlastní úhel pro pohodlné hraní v tabletop módu.

Nový dokovací stanice s LAN portem

Dokovací stanice konzole Nintendo Switch – OLED Model má dva USB porty, HDMI port k připojení k televizi a nově LAN port k síťovému připojení, které vám umožní stabilnější online hraní v TV módu.

Vnitřní paměť 64 GB

Nintendo Switch – OLED Model disponuje 64 GB vnitřní pamětí. Úložiště si můžete snadno rozšířit použitím kompatibilní paměťové karty microSD. Stáhněte si své oblíbené hry, abyste je měli k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

Funkce konzole Nintendo Switch

Konzole Nintendo Switch se přizpůsobí vaší situaci, abyste mohli hrát hry, které chcete, ať už jste jakkoliv zaneprázdnění. Hrajte hry kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv!

TV mód

Sejděte se u velké obrazovky a zahrajte si s partou. Zapojte své Nintendo Switch do dokovací stanice a užijte si hry ve vysokém rozlišení na vaší televizi.

Tabletop mód

Sdílejte obrazovku i zábavu. Vysuňte stojánek, sdílejte svou obrazovku a pak i celý zážitek ve hře pro více hráčů.

Handheld mód

Noste s sebou krásný velký displej. Vyjměte konzoli ze stanice a hrajte s připojenými Joy-Con ovladači. Hrajte sami nebo s kamarády online či lokálně.

Ovladače

Konzole Nintendo Switch má ovladače na obou stranách, které spolu fungují – říká se jim Joy-Con. Držte je svisle, vodorovně anebo dejte jeden kamarádovi a můžete si společně užít kompetitivní nebo kooperativní hru kdykoliv a kdekoliv.

Parametry

Typ
PřenosnostHybridní
RetroNe
Displej
Úhlopříčka displeje7 ″
Rozlišení – šířka1280 px
Rozlišení – výška720 px
Vlastnosti
Wi-FiAno
BluetoothAno
Blu-rayNe
Vybavení
Pohybový senzorAno
Integrovaný mikrofonNe
Úložiště
Velikost paměti64 GB
Typ diskuHDD
Možnost externího diskuNe
Rozměry a váha
Šířka24.2 cm
Výška10.2 cm
Hloubka1.3900000000000001 cm
Hmotnost320 g
Vstupy a výstupy
HDMI outAno
Jack 3,5 mmAno
USB-AAno
USB-CAno
MicroUSBNe
LAN (Ethernet)Ano
Výrobce
VýrobceNintendo
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Nintendo Switch OLED s jinými produkty v kategorii herní konzole.