Recenze Nintendo Switch OLED

Nintendo Switch OLED
Nintendo Switch OLED
Nintendo Switch OLED
Nintendo Switch OLED

Odborné recenze

  • Hlavní novinky jsou jasné: OLED displej, velký stojánek a lepší Dock. Otázkou je, zda to majitelům libovolné předchozí verze Switche stojí za upgrade. Nový Switch totiž nenadchne, spíš jen potěší. Ve výsledku jde o menší hardwarové osvěžení s pořád stejným výkonem i některými chybami, ne o kompletní reimaginaci populární konzole.

  • Nová verze Switche sice nenavyšuje výkon, přesto přináší novinky, díky kterým ho budete chtít. Zejména tedy za předpokladu, že hrajete hodně v handheldovém režimu. Kdo Switch využívá hlavně v doku připojený k televizi, měnit nemusí.

  • OLED model konzole Nintendo Switch je učebnicovým příkladem zařízení, které mohlo hráče bezprostředně po svém oznámení zprvu zklamat, a přesto je nakonec dokáže nadchnout. Novinka nenabízí výkonnější hardware, vyšší rozlišení, delší výdrž na baterie ani třeba analogové triggery. Zaměřuje se na upgrade bezpečných částí, které nemění žádné klíčové vlastnosti. Nejde o nástupce, ale poctivou revizi. Navzdory tomu se však inženýrům z Nintenda povedlo vhodným výběrem prvků vzbudit přesvědčivou iluzi něčeho skutečně nového a možná dokonce prémiového.

  • Jde o tu vůbec nejlepší konzoli od společnosti Nintendo, nabízí však stejný výkon jako její předchůdce. Výrobce se při vylepšování zaměřil na jiné aspekty než na výkon.

  • Japonský brand zkraje letních prázdnin představil vylepšenou variantu své už tak skvělé herní konzole. Jenže Nintendo Switch OLED tentokrát láká na větší 7″, a hlavně po všech stránkách fantastický displej.

  • Nintendo oznámilo aktualizaci své herní konzole Switch. Nový model Switch OLED přijde s větší 7,0" obrazovkou a dočká se také inovované dokovací stanice podporující připojení síťového kabelu.

  • Nintendo Switch – OLED Model má podobné celkové rozměry jako konzole Nintendo Switch, ale větší, živoucí 7palcový OLED displej s výraznými barvami a vysokým kontrastem. Tato nová konzole dává hráčům další možnosti, jak si užít rozsáhlou a stále se rozrůstající knihovnu her pro Nintendo Switch jakkoli a kdekoli si přejí.

  • Po mnoha spekulacích a únicích Nintendo oficiálně představilo nový model velmi úspěšné a oblíbené konzole Switch. Zatímco některé úniky se potvrdily (větší a kvalitnější obrazovka), na jiné nedošlo – především chybí jakékoliv vylepšení výkonu, takže hraní ve 4K na Nintendu zatím nečekejte.

  • Nintendo oficiálně představilo novou verzi své herní konzole Switch. V posledních měsících se spekulovalo o tom, že přijde Pro varianta, která nabídne lepší výkon ale tak se zatím nestalo. Nová verze disponuje větším displejem, který je nyní typu OLED, větším úložištěm, lepšími reproduktory a novým designem.