Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite

Informace o Nintendo Switch Lite

Přenosná herní konzole Nintendo Switch Lite je lehčí, menší a celistvější, než její starší předchůdce Nintendo Switch. Konzole s přívlastkem Lite se odlišuje tím, že můžete hrát pouze v Handheld módu a konzole navíc nepodporuje výstup na TV. Není také vybavená ovladači Joy-Con (lze dokoupit samostatně) a není ani kompatibilní s dokovací stanicí Nintendo Switch.

Čtyři barvy a limitovaná edice

U odlehčené verze konzole Nintendo Switch můžete vybírat ze čtyř barevných provedení - žlutá, korálová, tyrkysová a šedá verze. Dostupná je ale i limitovaná edice s názvem Nintendo Switch Lite Zacian & Zamazenta, což je originální šedá konzole s azurovými a purpurovými tlačítky a s obrázky legendárních Pokémonů na zádech konzole.

#Nové hry s Pokémony

Chytejte, bojujte i měňte Pokémony! Současně s konzolí Nintendo Switch Lite se totiž spouští také hry Pokémon Sword a Pokémon Shield, ve kterých na vás čekají zbrusu nová viruální dobrodružství regionu Galar a nejen ty dobře známé, ale i zcela nové postavy. Odhalte, jaká tajemství skrývají Zacian a Zamazenta!

Cestovní konzole

Nemějte obavy o svého herního pomocníka a vezměte si jej bez starostí i na cesty. Ke konzoli totiž vychází i nové ochranné prvky - ochranné pouzdro a nalepovací folie na displej. Konzole je také vybavena microSD slotem, pokud by Vám tedy na cesty nestačila integrovaná paměť s kapacitou 32 GB, můžete úložiště bez problémů rozšířit. O výdrž však strach mít nemusíte. Zásluhou špičkové lithium-iontová baterie o kapacitě 3 570 mAh se můžete věnovat hraní 3 až 7 hodin v kuse.