Recenze Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite

Odborné recenze

  • Původní Switch od japonské firmy Nintendo spatřil světlo světa v roce 2017 a od té doby slaví jeden úspěch za druhým. Prodeje stoupají a Xbox s PlayStation mají rázem konkurenci, která vyrostla nečekaně rychle. Verze Lite je nejen zmenšeninou Switche, ale podstatně mění princip používání. Sám jsem už několik měsíců majitelem originálního Switche a musím přiznat, že mě baví víc a víc. Po letech jsem v sobě opět probudil hráče, byť hodně rekreačního, takže jsem se na Switch Lite hodně těšil.

  • Nedávno jsme vám představili čerstvý přírůstek do úspěšné rodiny herních konzolí Switch od Nintenda. Na tento článek bychom nyní navázali podrobnějšími informacemi o novém Switch Lite jednak z vlastní krátké zkušenosti a jednak v ohledu k původnímu a výrazně dražšímu „neodlehčenému” Switchi. Při rozbalení hned zjistíte, že i celé příslušenství bylo důkladně zeštíhleno. V balení krom konzole a balíčku tištěných příruček a letáků najdete již pouze napájecí adaptér.

  • Společnost Nintendo se letos před Vánocemi snaží zaujmout novou herní konzolí Switch Lite. Jak již samotný název napovídá, jde o odlehčenou verzi plnohodnotného Switche. Proti němu je novinka v některých ohledech omezená, na druhou stranu má řadu předností, kterými může zaujmout. Původní konzole Nintendo Switch šla do prodeje zkraje roku 2017. Odlehčené verze zvané Nintendo Switch Lite jsme se tak dočkali po více než dvou a půl letech.

  • Nintendo se konečně “rozhoupalo” a oznámilo novou iteraci konzole Switch, Nintendo Switch Lite – robustnější, kompaktnější a lehčí variantu své vlajkové lodi. Nová verze však oproti svému předchůdci cílí především na hraní na cestách, v handheldu, a svým způsobem tak jde o plnohodnotnou náhradu za zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Jaké jsou ale rozdíly mezi jednotlivými konzolemi? Na to se pokusím odpovědět v tomto článku.