Recenze SYMA X5C

SYMA X5C
SYMA X5C

Odborné recenze

  • Recenze dronu Syma X5C

    (www.rcprofi.cz)

    Ptáte se, jaký je nejpopulárnější dron v naší nabídce, v celé ČR nebo dokonce na Amazonu? Odpověď je velmi jednoduchá… Syma X5C. Zleva, zprava slýcháme na tento dron samé superlativy. Chtěli jsme si tedy ověřit, zda jsou pravdivé informace o nerozbitnosti, dotupnosti náhradních dílů, snadném ovládání nebo skvělých letových vlastnostech. A světe div se, byli jsme velmi mile překvapeni.

  • Většina z nás zatoužila někdy podívat se na svět z ptačí perspektivy. Proto chodíme na rozhledny, proto lezeme po horách nebo létáme letadlem. Ovšem jak si udělat si letecké fotky, videa v místech kde nejsou výhledové kopce, rozhledny, nebo je země placatá jak pizza z Kauflandu ? Volba zněla jasně – pořídím si dron s kamerou ! JBalení Dronu Syma X5ciž před tím jsme se pokoušeli přidělávat kameru izolepou na RC vrtulník, ale není to prostě ono.

  • Kvadrokoptéry Syma řady X5 jsou na trhu již dlouho a mají hned několik variant. Tato recenze pojednává o modelu Syma X5C zapůjčeného prodejcem TomTop.com, za což mu děkujeme. Pro toho, kdo se dostane až na konec recenze, máme za odměnu slevový kupón na nákup tohoto dronu společně s přepravní brašnou a třemi kusy baterií.