SYMA X5C

SYMA X5C
SYMA X5C

Informace o SYMA X5C

Syma X5C je model kvadrokoptéry střední velikosti vybaven 2Mpix kamerou s režimem videa a možností pořizování fotografií. Dron je díky 6-axis gyru krásně stabilní a je vhodný i pro začátečníka. Navíc je krásně dvoubarevně osvětlen, létat tedy můžete i v noci. Dron nadchne i svou vysokou odolností díky kytům vrtulí, které jsou ve výbavě. Kvalita videa je vzhledem k ceně velmi dobrá. Součástí balení je i 4GB SD karta a USB čtečka karet, takže se v podstatě dostanete vše, co potřebujete k letu. Stačí už jen pořídit 4ks AA baterie.

VHodné pro naprosté začátečníky

Pokud sháníte dron, který je nenáročný na ovládání a je vhodný pro zdatnějí děti nebo nezkušené dospěláky, pak je Syma X5C pro vás tou pravou volbou. Přístroj je vybaven kvalitní 2Mpx kamerou se záznamem videa, či pořízení fotografií. Zkušenější piloti pak jistě ocení režim H pro vyšší rychlost letu. Pro začátečníky je kvadrokoptéra Syma X5C vybavena režimem L – tedy nižší rychlostí letu.

Kvalitní a lehce ovladatelný dron

Přístroj je vyroben z velmi odolného materiálu a vrtule jsou chráněny kryty proti poškození. Ovládání a stabilita modelu je opravdu vynikající díky elektronickému gyroskopu. Syma X5C je také vybavena flipovacím módem, díky němuž můžete jednoduchým pokynem provádět akrobatické kousky.

Barevné osvětlení pro lepší orientaci

Potěí i osvětlení červenými a zelenými LED diodami, díky kterým velmi dobře poznáte jakým směrem letíte a budete mít o dronu přehled i ve zhorených světelných podmínkách.

Plně vybavený

V balení najdete i 2GB SD kartu na všecha vámi pořízená videa či fotografie, a USB čtečku karet.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu8 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
Rozměry – rozložený
Šířka31 cm
Délka31 cm
Výška8 cm
Váha
Hmotnost200 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X5C s jinými produkty v kategorii drony.