RYZE Tello

RYZE Tello
RYZE Tello
RYZE Tello
RYZE Tello

Informace o RYZE Tello

RYZE Tello je cenově velmi dobře dostupný kousek od společnosti DJI, která na vývoji přístroje spolupracovala se společnostmi Ryze Techs a Intel. Zároveň jde o velmi drobný model, který je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Pyšní se hmotnostní pouhých 80 gramů, ovládání je velmi snadné a je zajištěno prostřednistvím Tello aplikace v příjemném a intuitivním uživatelském rozhraní. Cena ovšem není to jediné, čím zaujme. Bezvadný a stabilní přenos obrazu a veškerých vašich pokynů zajišťují dvě výkonné antény SmartSwitch 2.

Dron s HD kamerou

Dron je opatřen kamerou s HD rozlišením (při 30 snímcích za sekundu) a fotografie je schopen pořídit v rozlišení 5 Mpx. Úhel záběru je 82,6° a nesmí samozřejmě chybět ani EIS, tedy elektronická stabilizace obrazu. Funkce EZ Shots se postará o nahrávání koordinovaných krátkých videí v režimech Circle, 360° Up & Away. A nesmíme zapomenou zmínit ani možnost FPV náhledu, taktéž v HD rozlišení. Přenos je pak podporován na vzdálenost až 100 metrů.

Ovládání DJI Tello je tak jednoduché

Ovládání dronu nikdy nebylo jednodušší. Stačí RYZE Tello položit na dlaň a lehce jej hodit do vzduchu. Pak už jen vezmete do ruky vás smartphone, zapnout aplikaci a můžete si plně vychutnat vechny možnosti tohoto skvělého DJI zařízení. Provádějte originální triky, vzdušné přemety a mnoho dalšího. A až budete chtít přistát, stačí opět natáhnout ruku a nastavit dlaň. Třešničkou na dortu jsou VR brýle, které vám umožní vše vidět ve formě virtuální reality.

Inteligentní prcek

DJI RYZE Tello se i přes své miniaturní rozměry může pochlubit až 13minutovou výdrží ve vzduchu. Všechny výpočetní procesy a výborný obrazový výstup má pod palcem procesor Intel Movidius Myriad 2 VPU. Výrobce myslel i na možnou ztrátu spojení mezi mobilním telefonem a dronem a pro tyto případy vybavil přístroj technologií FailSafe, která umožní bezpečné přistání kvadrakoptéry. Dron DJI Tello je programovatelný v programu Scratch, což je kódovací systém, který vyvinula společnost MIT.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu13 min
Maximální rychlost4.2 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPS?
Návrat domůAno
Antikolizní systém?
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu5 Mpx
Rozměry – složený
Šířka9.8 cm
Délka9.2 cm
Výška4.1 cm
Váha
Hmotnost80 g
Výrobce
VýrobceRYZE
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte RYZE Tello s jinými produkty v kategorii drony.