Recenze RYZE Tello

RYZE Tello
RYZE Tello
RYZE Tello
RYZE Tello

Odborné recenze

  • Recenze dronu Ryze TELLO

    (www.rcprofi.cz)

    Jak se říká: „Kdo umí – umí!“. To platí zvláště v případě dvou světoznámých firem INTEL a DJI. Tyto dvě společnosti totiž spojily své síly a přišly na trh s úžasnou novinkou – dronem TELLO. Že jste o něm ještě neslyšeli? Přečtěte si naší recenzi a zaručujeme vám, že si jej zamilujete stejně tak, jako my. TELLO je skvělý malý dron, který snadno ovládáte pouze svým telefonem.

  • DJI Ryze Tech Tello – Nadstandartní kvadrokoptéra v nižší třídě. Společnost Ryzetech ve spolupráci s firmami DJI a Intel vytvořila tento micro selfie dron a my dostali možnost ho otestovat. O své zážitky s dronem Tello se s vámi podělíme právě v tomto článku. Ze začátku musíme říci, že Tello předčilo veškeré naše očekávání. Z počátku jsme byli k tomuto dronu velmi skeptičtí, ale nakonec se zdá být Tello jako momentální vítěz v nižší třídě dronů.

  • Miniaturní selfie drony se rodí jak houby po dešti, ale Tello od čínské společnosti Ryze se tváří, že by mohl být něčím víc. Pozornost vzbudil hlavně tím, že je v něm technologie od DJI a mikročip od Intelu. Když se tedy v návodu upozorňuje, že "tohle není hračka", vypadá to nadějně - že by se konečně objevil trpasličí stroj, který podleze všechny legislativní zákazy a přitom má slušné parametry? Rozhodli jsme se to vyzkoušet.

  • Již začátkem roku rozvířily DJI a Intel vody světa dronů informací, že spolupracují na vývojí nového, malého a levného dronu v režii společnosti Ryze Tech. Ten se nyní stává skutečností a my se společně na tuto dostupnou novinku podíváme. Výrobce Tella, společnost Ryze Tech robotics, která využívá technologické podpory Intelu a DJI. Už toto značí poměrně velké předpoklady dvou zvučných firem.