Recenze DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro

Odborné recenze

  • V první řadě je nutno zmínit, že Mini je stále mini. Hmotnostně opět spadá do kategorie pod 250 gramů a ani fyzické rozměry se nijak zvláště nezměnily – dron stále představuje nejmenší model v nabídce čínského výrobce. Novinkou je funkce z většího dronu Mavic Pro, která umožní pootočit kameru o 90° a vytvářet tak i vertikální obsah pro sociální sítě.

  • Společnost DJI oficiálně představila nový dron z populární základní a levné řady Mini. V obou těchto ohledech nicméně došlo k podstatnému posunu, neboť toho novinka DJI Mini 3 Pro dokáže opravdu hodně nad dosavadní rámec této série a současně s tím stoupla i cena. Hned na první pohled zaujme změna v designu, která ovlivnila tvar základního těla, uchycení vrtulí i gimbal držící přední kameru. To ale rozhodně není vše.

  • Společnost DJI před pár minutami představila novou generaci svého dronu z produktové rodiny Mini. Konkrétně se jedná o kousek s označením DJI Mini 3 Pro, na který mnoho příznivců čekalo opravdu velmi dlouho. Stejně jako ostatní drony DJI, tak i žhavá novinka Mini 3 Pro je skládací, takže je naprosto ideální k tomu, abyste si jej sbalili prakticky kamkoliv s sebou – ať už se jedná o dovolenou, výšlap či cokoliv jiného.

  • DJI přišlo s novou generací dronu Mini 3 Pro, která velmi výrazně vylepšuje schopnosti natáčení videa. Snímač se několikanásobně zvětšil a nyní jde o typ 1/1,3". Máme zde i systém vyhýbání se kolizím a delší výdrž na baterii při letu.

  • V DJI neusnuli na vavřínech a stále přicházejí s novými nápady i inovacemi. DJI Mini 3 Pro oproti předchozím modelům už na první pohled nepůsobí jako dron pro začátečníky. Mnoho menších i větších vylepšení u něj najdete na každém kroku a s novým ovladačem DJI RC se neztratí ani v rukou náročnějších pilotů.

  • Pokud chcete dron s bohatou výbavou, který není přehnaně drahý, má řadu bezpečnostních prvků a spoustu různých režimů snímání, stojí Mini 3 Pro za vyzkoušení. Je poměrně odolný, snadno se s ním létá a vejde se pod hmotnostní limit 250 gramů, takže se na něj nevztahují některá registrační omezení jako na větší drony.

  • DJI Mini 3 Pro je tichý a ve sportovním módu velmi dravý dron. Ve vzduchu vydržel na jedno nabití asi 24 minut oproti deklarované půlhodině.

  • DJI Mini 3 Pro svými parametry míří opět o kousíček výše a stane se červeným hadrem pro ty, kteří doposud lavírovali mezi tím, jestli se mají spokojit s lehkou (ale ořezanou) Dvojkou/SE do kapsy, anebo raději rozbít několik dalších prasátek a pořídit si etalon rekreačního létání DJI Air 2S, se kterým výrobce vyrukoval loni na jaře.

  • DJI Mini 3 Pro je velmi slušný model pro naprosté začátečníky, který už ovšem dává vhled do pokročilejších dronů, kde za vložené peníze navíc získáte primárně daleko hezčí obraz. Samotné funkce se už totiž dramaticky neliší.