DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro

Informace o DJI Mini 3 Pro

Miniaturní, mega-schopný DJI Mini 3 Pro je stejně výkonný jako přenosný. Váží méně než 249 gramů a díky vylepšeným bezpečnostním prvkům je nejen dobře ovladatelný, ale je také nejbezpečnější ve své řadě. S 1/1,3palcovým snímačem a špičkovými funkcemi nově definuje, co znamená létat s Mini.

Nabitý výkonem

Mini 3 Pro má zcela nový vzhled, který je optimalizován tak, aby z každého letu získal co nejvíce. S většími vrtulemi, aerodynamickým náklonem těla a výkonným systémem detekce překážek umožňuje zjednodušený design prodloužit dobu letu a zvýšit bezpečnost. Přepracovaný gimbal nabízí širší rozsah otáčení pro záběry z malých úhlů a True Vertical Shooting, což umožňuje nekonečné kreativní možnosti. Každý aspekt tohoto faceliftu byl pečlivě promyšlen, aby se Mini dostal do dosud nevídaných výšin.

Složit a jít

Pro tvůrce na cestách je bezproblémové používání klíčové. Mini 3 Pro vážící méně než 249 g nevyžaduje ve většině zemí a regionů registraci. Díky skládacímu a kompaktnímu provedení jej můžete snadno vzít s sebou na další výlet, na pláž nebo na improvizovaný víkend. Buďte připraveni pořídit dechberoucí záběry, když vás přepadne inspirace.

Nekonečné záběry

Zachyťte a prozkoumejte více ze svého okolí díky prodloužené době letu až na 34 minut. Inteligentní letová baterie DJI Mini 3 Pro je ultralehká a má dostatek energie pro pokrytí vašich potřeb při fotografování ze vzduchu.

Noční lety

Zachyťte jemnost světla a stínů, když se vydáte na celodenní výlet. Foťte s jasností a menším šumem, když se blíží večer. Vychutnejte si okamžik, zůstaňte věrní svému tvůrčímu procesu a svěřte fotoaparátu Mini 3 Pro zachycení svého světa.

Opravdu skvělé snímky

DJI Mini 3 Pro je vynikající v široké škále světelných podmínek, takže můžete být vždy připraveni tvořit. Snímač CMOS s úhlopříčkou 1/1,3 palce je vybaven duální nativní citlivostí ISO a podporuje přímý výstup záběrů HDR. Každý snímek je obohacen o vyšší dynamický rozsah, který odhalí více detailů ve světlech a stínech. Vychutnejte si výjimečné standardy leteckých fotografií s většími 2,4μm pixely a světelností f/1,7. Díky většímu množství dostupného světla budou vaše snímky vypadat věrně i ve scénách se slabým osvětlením.

Umí i zpomalené záběry

Posuňte svůj obsah na novou úroveň díky úžasnému 4K HDR videu a 48MP fotografiím ve formátu RAW. Obdivujte bohatou čistotu každého snímku, a to i při přiblížení. Nebo zpomalte dění v hektickém světě díky dramatickému zpomalenému videu 1080p/120 snímků za sekundu.

Barva mimo linie

Režim D-Cinelike Color poskytuje více vizuálních informací, nabízí bohatší možnosti barev a větší flexibilitu při úpravách.

Klid při létání

Létejte na obloze s jistotou. DJI Mini 3 Pro je plně vylepšený a podporuje aktivní detekci překážek a stabilní přenos videa. DJI Mini 3 Pro je bezkonkurenčně náš nejbezpečnější Mini doposud. Je vybaven snímači s duálním viděním směrem dopředu, dozadu a dolů a zcela novou konstrukcí letadla, takže nabízí širší rozsah snímání a zvýšenou bezpečnost.

Z města do údolí

DJI Mini 3 Pro se může pochlubit systémem přenosu videa na úrovni vlajkové lodi DJI O3. Ten zajišťuje živý přenos v rozlišení 1080p/30 snímků za sekundu na vzdálenost až 12 km. Od výhledů na město až po venkovní dobrodružství - vždy létejte s ostrým a spolehlivým živým přenosem.

Okamžitě použitelné ke sdílení

Zachyťte nezapomenutelný obsah a okamžitě sdílejte své dobrodružství na cestách. DJI Mini 3 Pro nabízí rozsáhlou škálu inteligentních funkcí, takže můžete každému videu dodat efektní okamžiky a kreativní nádech.

Zkusme to znovu na výšku

Rychle přepínejte mezi zobrazením na šířku a na výšku pouhým klepnutím. Přepracovaný kardan fotoaparátu se otáčí o 90°, takže nemusíte dělat kompromisy v kvalitě obrazu. Skutečné vertikální snímání vám poskytne detailní záběry, které jsou okamžitě připravené pro sociální média.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače12000 m
Maximální doba letu34 min
Maximální rychlost16 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyAno
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa4K
FPS60 FPS
Rozlišení fotoaparátu48 Mpx
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka17.1 cm
Délka24.5 cm
Výška6.2 cm
Rozměry – složený
Šířka14.5 cm
Délka9 cm
Výška6.2 cm
Váha
Hmotnost249 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Varianty

(DJI RC)
(No RC)
-

Porovnání

Porovnejte DJI Mini 3 Pro s jinými produkty v kategorii drony.