DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro
DJI Mavic 2 Pro
DJI Mavic 2 Pro
DJI Mavic 2 Pro

Informace o DJI Mavic 2 Pro

Mavic 2 Pro je na tom velmi podobně, jako jeho předchůdce - je sice malý, ale šikovný a bez námahy jej složíte třeba do batohu, abyste hned mohli vyrazit vstříc zážitkům z několika kilometrové výše. Verze Mavic 2 je dynamičtějí, tišší, výkonnější a chytřejší. Nadchne vás svým 4K videem, ve vzduchu dron vydrží poletovat až 31 minut rychlostí až 72 km v hodině, je vybaven novou a skvělou funcí Hyperlapse a dostal do výbavy více samostatné a hlavně extrakvalitní kamery. Ve verzi Pro můžete přímo obdivovat exkluzivní kameru Hasselblad opatřenou 1palcovým CMOS senzorem, která si poradí i s horšími světelnými podmínkami, a která zvládne nasnímat krásné 20MP fotografie.

DJI Mavic 2 Pro překvapí nevídanými letovými parametry

Při vhodných letových podmínkách bude mít baterie dostatek šťávy na zhruba 31 minut letu. Celková hmotnost dronu Mavic 2 Pro je necelé kilo - asi 907 gramů, čímž těsně plní normy pro rekreační létání bez ohlašovací povinnosti. Dron navíc podporuje přepínání mezi pásmy 2,4 a 5,8 GHz a umožní tak podat lepší výkon. Za všech okolností tak používá tu nejlepší frekvenci pro maximálně bezpečný a ničím neruený let.

Vylepšené senzory

Tělo dronu DJI Mavic 2 Pro je osazeno celou řadou chytrých senzorů, které mají na starost jak bezpečnost samotného přístroje, tak i vech osob v dráze jeho letu. Gimbal prošel úpravou a má zcela nové uchycení, díky kterému může nabídnout perfektně stabilizovaný obraz. Pochopitelně - špičkový záznam 4K videí kamery Hasselblad si to jistě zaslouží.

Bezprecedentní obrazová kvalita

Kamera je vybavena 1" snímačem s podporou 10bitového obrazu včetně HDR s kodekem HLG. Nesmíme opomenout zmínit také podporu kodeku H.265/HEVC, kdy při stejném datovém toku získáte až o 50 % vyšší obrazovou kvalitu.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače5000 m
Maximální doba letu31 min
Maximální rychlost20 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domů?
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa4K
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu20 Mpx
Paměť
Interní paměť8 GB
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka24.2 cm
Délka32.2 cm
Výška8.4 cm
Rozměry – složený
Šířka9.1 cm
Délka21.4 cm
Výška8.4 cm
Váha
Hmotnost900 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte DJI Mavic 2 Pro s jinými produkty v kategorii drony.