DJI Mavic 2 Zoom

DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Mavic 2 Zoom

Informace o DJI Mavic 2 Zoom

Mavic 2 ZOOM od společnosti DJI je špičkový zástupce dronů, díky kterému budete moci natáčet opravdu dechberoucí snímky v úžasné 4K kvalitě. Všechna videa budou mít navíc dokonale stabilizovaný obraz díky 3osé stabilizaci, zároveň dron nabídne až 4násobný bezeztrátový zoom zásluhou 24-48mm objektivu. Díky této funkci se toho do záběru vejde více a také si můžete při natáčení držet bezpečnější odstup. DJI Mavic 2 Zoom je také vybaven moderním efektem, který si nezadá s triky ve filmových trhácích – DollyZoom totiž dokáže speciálně upravit zaostření během letu a výsledná „deformace“ obrazu tak přidá na té správné dramatičnosti.

Profesionální výbava

Mavic 2 Zoom se může pyšnit 12Mpx 1/2,3" senzorem, který nabízí až 4× zoom, z toho 2× optický (24–48 mm). Díky této profi výbavě se toho vejde do záběru mnohem více a navíc můžete při natáčení držet bezpečnější odstup.

4násobný bezztrátový zoom

Při natáčení Full HD videí pak neodoláte 4násobnému bezeztrátovému zoomu (2× optický), jenž oceníte hlavně při pohledech na vzdálené objekty, takže úchvatná videa pořídíte i při udržení bezpečné vzdálenosti od lidí, budov nebo zvířat.

Hybridní automatické ostření

Mavic 2 Zoom se opírá o automatické ostření, které využívá kontraství a fázovou detekci - ta se postará o 40 % rychlejší ostřeníoproti předchozímu modelu. Naproti tomu sledovací systém automatického ostření má na starost to, že zabírané objekty budou krásně a čistě jasné, a to i při zvyšování i snižování ohniskové vzdálenosti.

Super Resolution

Dron Mavic 2 Zoom zvládne přídit fotografické snímky v supervysokém rozlišení (48 Mpx). Oproti běžnému panoramatu má snímek „normálnější“ kompozici, ale neporovnatelně vyšší detailnost.

3osá stabilizace obrazu

Kvalitní senzor pro bezchybné záběry bohužel nestačí, koneckonců fotíte za letu, tedy v pohybu, nikolik ze stativu. U DJI Mavic 2 Zoom ale není o čem diskutovat. Je totiž vybaven pokročilou 3osou stabilizací, která zajistí stabilní záběry i ve zhoršených podmínkách.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače8000 m
Maximální doba letu31 min
Maximální rychlost20 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikace?
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domů?
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa4K
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu12 Mpx
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka24.2 cm
Délka32.2 cm
Výška8.4 cm
Rozměry – složený
Šířka9.1 cm
Délka21.4 cm
Výška8.4 cm
Váha
Hmotnost900 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte DJI Mavic 2 Zoom s jinými produkty v kategorii drony.