DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro
DJI Mavic Pro
DJI Mavic Pro
DJI Mavic Pro

Informace o DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro je sice svými rozměry řazen spíše mezi malé drony, přesto je ale výkonný a nadchne i zkušené a náročné piloty. Tělo přístroje je kompaktní a skrývá v sobě vysoce komplexní technologii, která z Mavic Pro dělá doposud nejsofistikovanější létající kameru DJI. Celkem 24 nadupaných výpočetních jader, úplně nový a propracovaný systém přenosu s dosahem až 7 km, 5 optických senzorů a 4K kamera s tříosým stabilizovaným závěsem doslova čekají na váš povel, stačí už jen stisknout tlačítko nebo poklepat na displej.

Létejte ještě dál

Ovladač dronu Mavic je tak malý, že se vejde i do kapsy a přesto v sobě skrývá zbrusu novou technologii pro přenos DJI OcuSync, s dosahem až 7km a Full HD 1080p video přenosem.

Bez narážení a škrábanců

Nechráněný dron může narážet do překážek při letech na dlouhé vzdálenosti nebo při sestupu z velké výšky v režimu pro návrat domů. Mavic využívá technologii FlightAutonomy aby vnímal okolní překážky do vzdálenosti 15m. Může je tak obletět nebo zastavit a viset a předejít tak nehodě i při létání bez vizuálního kontaktu.

Zůstaňte déle ve vzduchu

Mavic je oproti svému předchůdci sice menší, ale na jeho výdrži to nezaznamenáte. Bez problému dokáže vzduchem poletovat až 27 minut na jedno nabití a to až do vzdálenosti neuvěřitelných 13km díky vysoce výkoným a efektivním motorům.

4K Ultra HD Video

Mavic podporuje 4K video při 30 snímcích za vteřinu. Nebyla zde vak použita žádná elektronická stabilizace obrazu, takže je každý záběr skutečně 4K. Dron se místo toho pyšní miniaturním, neuvěřitelně přesným tříosým stabilizovaným závěsem dělaným na míru pouze pro Mavica. Ten je schopen kameru stabilizovat i při rychlém pohybu. Výsledkem budou krásně plynulá videa a ostré fotografie.

Fotografie z výšky

Všichni milujeme skvělé fotografie. Ať už chcete vyfotografovat momentku jen tak pro radost nebo si kompletujete portfolio, Mavic a jeho 12 megapixelová kamera s podporou Adobe DNG RAW jsou připraveni k fotografování.

Zámávejte svému dronu

Unikátní selfie z ptačí perspektivy? Proč ne! Když je Mavic ve vzduchu a vy jste v záběru, vše co potřebujete pro pořízení momentky je jednoduché gesto.

Tapfly

Začátečníci mají často problémy s létáním po přímce, protože nejsou zvyklí na joysticky, a to značně komplikuje i natáčení videí. TapFly znamená, že můžete poklepat tam kam chcete letět, a Mavic tak plynule poletí tím směrem a vy se tak můžete soustředit na ovládání kamery a pořizování fotografií nebo videí.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače7000 m
Maximální doba letu27 min
Maximální rychlost18 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyAno
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa4K
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu12 Mpx
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – složený
Šířka8.3 cm
Délka19.8 cm
Výška8.3 cm
Váha
Hmotnost743 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte DJI Mavic Pro s jinými produkty v kategorii drony.