Recenze Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch

Odborné recenze

  • Samsung v srpnu po boku Galaxy Note 9 představil i nejnovější generaci chytrých hodinek Galaxy Watch. A to rovnou ve dvou velikostech: „dámská“ a „pánská“ s průměrem těla 42 resp. 46 mm, liší se také velikostí displeje a kapacitou baterie. My jsme testovali menší verzi, která v testu dokázala, že není pouze pro dámy. Vyhovovat bude těm, kteří hledají spíše nenápadné chytré hodinky.

  • Běžecké, nebo chytré hodinky? toť otázka, toť oč zde běží. Vidím to kolem sebe často, stále méně kamarádů ale také kolegů v práci má na ruce klasické hodinky. Jenže pro jaké se rozhodnout, když právě uvažujete o změně? Já teď objevila úžasný šperk od Samsungu – Galaxy Watch. Když se mi hodinky Galaxy Watch dostaly do rukou, řekla jsem si waw! Tak to je teda pecka!

  • Samsung letos pojmenoval své hodinky Galaxy Watch, a tak se spekulovalo, zda nebudou s Wear OS (dříve Android Wear) od Googlu. Nakonec však hodinky pracují opět na Tizenu a rebranding řady Gear měl tak zřejmě především přitáhnout pozornost. To se Samsungu povedlo a o jeho hodinkách se hodně mluvilo. Spolu s tím ale přišla i poměrně vysoká očekávání. Podařilo se Samsungu jim dostát?

  • Jihokorejská společnost Samsung letos představila své nové chytré hodinky o něco dříve, než tomu bylo v uplynulých letech. Stalo se tak 9. srpna na samostatné akci v New Yorku, kde doplnily velmi očekávaný Samsung Galaxy Note 9. Chytré hodinky přináší nový název, který by mohl evokovat, že nabízí operační systém Android (Wear OS), který je pro celou řadu Galaxy typický, ale není tomu tak. Hodinky běží na léty ověřeném systému Tizen, který nově přináší mírnou změnu ve vzhledu a nové funkce.

  • Samsung letos představil svůj prozatím nejvýkonnější mobilní telefon Galaxy Note 9 a společně s ním se dostalo i na chytré hodinky Galaxy Watch. Působí sportovním i elegantním dojmem zároveň, nemusíte je proto sundávat z ruky, ať už se chystáte na romantickou večeři, nebo vyrážíte do drsných podmínek velehor. Nové Galaxy Watch se jednoduše hodí kamkoliv. Pojďme se podívat, co vám nabízejí a zda jsme během testování narazili na něco, co jim k dokonalosti chybí…