Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch

Informace o Samsung Galaxy Watch

Chytré hodinky Galaxy Watch vám budou dělat společníka na každém kroku. Snoubí se u nich klasický elegantní design se špičkovými moderními technologiemi - na Super AMOLED displej s otočnou lunetou je radost pohledět a měření srdečního tepu a bezdrátové nabíjení také nechybí. Vzhled hodinek si můžete jednoduše přizpůsobit pomocí vyměnitelných řemínků, navíc splňují vojenské standardy odolnosti a odolají i vodě do 50 metrů pod hladinu. Nebude už ani nutné neustále aktivovat display. O to se u Galaxy Watch postará funkce Always On Display, k dispozici je navíc bohatý výběr z kulatých ciferníků, hodinky dokáží tikat a pro ještě reálnější vzhled hodinek ručičky zobrazují stín.

Ozdoba vašeho zápěstí

Hodinky nejsou jen praktickým doplňkem, ale také šperkem, který si navíc můžete přizpůsobit podle vašeho outfitu. V balení naleznete praktický silikonový pásek, Společnost Samsung ještě nabízí řadu stylových řemínků, Galaxy Watche jsou ale kompatibilní i s běžnými 22 milimetrovými hodinkovými řemínky.

Elegantní a odolné

Nenechte se zmást jen elegantním zevnějškem, hodinky nejsou z cukru a vydrží i náročnější podmínky, kromě toho nabízí slušnou interní výbavu. Galaxy Watche splňují certifikaci IP68 a jsou voděodolné až do 5 ATM. Tuhý kořínek potvrzují také úspěšně splněné testy podle standardů americké armády MIL-STD-810G. Vnitřní paměť 4 GB vás potěší slušným výkonem dvoujádrového procesoru Exynos a 768 MB operační paměti.

Nabíjení bez drátů

Na výdrž hodinek Samsung Galaxy Watch je rozhodně spolehnutí. Baterie vydrží až 80 hodin a nezradí vás tedy ani na dlouhých cestách. Dobíjení baterie nebylo nikdy snadnější. Stačí hodinky jednoduše položit na bezdrátovou nabíječku.

Všude s vámi

Chcete poslouchat svou obíbenou hudbu, aniž byste s sebou museli tahat smartphone? Vyřídit si nepřijatý hovor nebo přečíst příchozí e-mail? Mít neustále přehled o všech nadcházejících schůzkách? Sledovat své sportovní pokroky? Galaxy Watch zkrátka nebudete chtít sundat z ruky.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 – 1.3 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie80 h
Maximální výdrž baterie168 h
Rozměry a váha
Výška46 – 41.9 mm
Šířka49 – 45.7 mm
Tloušťka13 – 12.7 mm
Hmotnost49 – 63 g
Výrobce
VýrobceSamsung
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Samsung Galaxy Watch s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.