Samsung Galaxy Watch3

Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3

Informace o Samsung Galaxy Watch3

S chytrými hodinkami Samsung Galaxy Watch 3 se pro vás stane trénink ještě zajímavějším a zábavnějším, než doposud. Nechte se motivovat zdravým životním stylem! Přístroj v sobe spojuje elegantní styl, technologii jako u smartphonu a prvotřídní péči o vaše zdraví. Vybrat si můžete ze 120 cvičebních programů, které lze promítat i na televizi a hodinky zároveň pohlídají vaši hladinu kyslíku v krvi. Získáte lepší přehled o kvalitě vašeho spánku pomocí měření REM cyklů, délky hlubokého spánku a celkové doby spánku, během dne vás hodinky upozorní na novou zprávu či schůzku, integrované Smart odpovědi vám pomohou reagovat na SMS a ovládat hudbu zvládnete téměř lusknutím prstu.

Hodinky na sport i do společnosti

Galaxy Watch3 můžete nosit všude s sebou, ať už se chystáte na funkční tréning nebo na romantickou večeři. Jsou decentní, lehké a dostupné ve dvou barevných provedeních: v černé a stříbrné barvě. Řemínek si také zvolíte podle svého gusta a dispozici máte hned dvě velikosti ciferníku – 45mm nebo 41mm. Jeho vzhled si můžete personalizovat a vybrat z více než 40 možností. Displej navíc lemuje otočná luneta představující důležitý ovládací prvek.

Neztrácejte dech

Díky kombinaci červeného LED světla a infračervených paprsků dokáží Galaxy Watch3 změřit vaše hodnoty okysličení krve. A když tyto hodnoty mají přímý vliv na vaše fyzické výkony, Galaxy Watch3 vás budou posouvat vpřed i ve sportu.

Dávají na vás pozor

Zažijte dobrodružství bez obav. Galaxy Watch3 od společnosti Samsung se vyznačují sofistikovaným řešením detekce pádů pomocí pokročilého akcelerometru. Hodinky dokáží detekovat prudké pády a v případě potřeby odesílají vaši lokaci na zvolený nouzový kontakt.

Vyspíte se do růžova

Vylepšete si své spánkové návyky. Galaxy Watch 3 sledují všechny fáze vašeho spánku a zobrazí vám jejich podrobnou analýzu. Navíc vám díky spolupráci s nadací National Sleep Foundation nabídnou vzdělávací obsah a užitečné tipy pro vydatný spánek a zlepšení jeho kvality.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 – 1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakAno
EKGAno
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasNe
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie56 h
Maximální výdrž baterie151 h
Rozměry a váha
Výška46.2 – 42.5 mm
Šířka45 – 41 mm
Tloušťka11.1 – 11.3 mm
Hmotnost48.2 – 53.8 g
Výrobce
VýrobceSamsung
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Samsung Galaxy Watch3 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.