Recenze Samsung Galaxy Watch3

Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3

Odborné recenze

  • Samsung před třemi týdny v rámci online Unpacked eventu nepředstavil pouze smartphone Galaxy Note 20, špičkový Note 20 Ultra, prémiový tablet Galaxy Tab S7(+) nebo bezdrátová pecková sluchátka Galaxy Buds Live, ale ukázal světu i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty tak trochu navazují na loňské Galaxy Watch Active 2, avšak opět do hry vrací hardwarovou otočnou lunetu, proto je lze považovat za následovníky Galaxy Watch.

  • Není to tak dlouho, co se do boje o nejlepší chytré hodinky zapojila žhavá novinka v podobě Galaxy Watch3. Jedná se o nejnovější vlajkovou loď jihokorejského výrobce Samsung, která dokázala zaujmout již na svém srpnovém představení. Galaxy Watch3 totiž vynikají v celé řadě ohledů a celkově vzato se tváří jako jedny z nejpovedenějších chytrých hodinek na trhu, zejména pak v segmentu univerzálních modelů.

  • Původní chytré hodinky Samsung Galaxy Watch si získaly srdce uživatelů elegantním vzhledem, kvalitním displejem a také fyzickou otočnou lunetou, která je intuitivní i stylová. Podaří se novým Samsung Galaxy Watch3 naplnit vysoká očekávání a kromě otočné lunety a líbivého designu nabídnout ještě něco navíc? Segment chytrých hodinek a náramků se utěšeně rozrůstá, málokterému produktu z kategorie wearables se však podaří se zapsat do historie něčím novým.

  • Chcete chytré hodinky? Nepotřebujete se připravovat na maraton, ale rádi byste měli po ruce veškeré notifikace? Nebaví vás koukat pořád na ten stejný ciferník? Samsung Galaxy Watch 3 všechna tato přání skvěle splní. Stejně ale pochybuji, že se vám zalíbí natolik, aby začaly zdobit vaše zápěstí. Proč? To prozradí právě tato recenze! Není tajemstvím, že chytrým hodinkám kralují značky Apple a Garmin. Pozice prvního je neotřesitelná, druhý si získal srdce většiny sportovců.

  • Samsung představil první zástupce řady s názvem Galaxy Watch před dvěma lety. Od té doby jsme se dočkali jen sportovních Galaxy Watch Active 2, a aby se tento model nepletl s druhou generací Galaxy Watch, výrobce je označil rovnou jako Galaxy Watch 3. Jaký pokrok se udál u tohoto výrobce za dva roky? Stojí nová generace za to? Na to se dnes podíváme v recenzi.

  • Společnost Samsung představila v rámci letního Galaxy Unpacked pětici nových produktů, mezi kterými byly i nové chytré hodinky Galaxy Watch3. Pokud v paměti marně hledáte předchůdce s označením Watch2, rovnou to vzdejte. Samsung toto jméno přeskočil a do “dvojkové” generace virtuálně zařadil dřívější hodinky ze série Active. Nejzajímavějším prvkem, který se po dvou letech znovu vrátil na výslunní, je nepochybně otočná luneta.