Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2

Informace o Samsung Galaxy Watch Active2

Galaxy Watch Active2 od výrobce Samsung si vás omotají kolem prstu svým elegantním a zároveň minimalistickým designem a špičkovým displejem zasazeným v lehkém hliníkovém těle. Vybírat můžete z bohatého množství stylových řemíků a dvou velikostí řemínků - 40mm nebo 44mm.

Asistent, na kterého je spoleh

Hodinky Watch Active2 nabízí větší display a tím pádem i snadnější ovládání. Super AMOLED display vám přehledně zobrazí všechny funkce a poskytně skvělou čitelnost a zářivé barvy za jakýchkoliv podmínek. Komfort o úroveň výše dopřeje ovládání skrze digitální a téměř bezrámečkovou dotykovou lunetu.

Perfektní doplněk každého outfitu

Pokud jsou hodinky doplňkem, který musí podtrhnout vaši image na sto procent, pak jistě využijete zbrusu novou funkci tvoření ciferníků na míru. Stačí pouze vyfotit vzor nebo barvu vašeho oblečení chytrým telefonem a Watch Active2 vytvoří ciferník tak, aby dokonale ladil s vaším stylem. Navíc si můžete vybrat ze dvou dostupných materiálů - hliníku a oceli.

Měňte řemínky podle nálady

Ať už se chystáte sportovat, nebo si vyrazit na dobrou večeři, Samsung Galaxy Watch2 vás nenechá na holičkách. Jejich kouzlo nespočívá totiž jen v ciferníku. Důležité je mít i kvalitní řemínek a ten si můžete vybrat z opravdu široké nabídky kožených a silikonových variant.

Mějte přehled o svém výkonu

Stačí jeden pohled na zápěstí a uvidíte přehledně množství spálených kalorií, délku trvání aktivity nebo třeba srdeční tep. Galaxy Watch Active2 automaticky rozpoznají, co zrovna děláte, poskytnou vám užitečné rady.a začnou měřit až 7 různých aktivit včetně nově přidaného plavání. Další desítky cvičení a sportů si můžete nastavit manuálně.

Stres, srdce i spánek pod kontrolou

Ve zdravém těle zdravý duch a obráceně. S tím vám dokáží Galaxy Watch Active2 také pomoct. Hodinky během dne měří hladinu stresu a jakmile zaznamenají vyšší hodnoty, okamžitě vás upozorní a zároveň vám také doporučí relaxační dechová cvičení. Během noci sbírají informace o kvalitě vašeho spánku, abyste měli přehled, jak skutečně odpočíváte.
Osm fotodiod umístěných na spodní straně hodinek bude navíc po celý den montorovat váš tep. Na podezřelé výkyvy vaší srdeční činnosti vás samozřejmě také upozorní.

Voda ani prach je nezastaví

S Galaxy Watch Active2 nemusíte mít strach vyrazit si na náročnou výpravu do přírody. Hodinky splňují certifikaci IP68 a označení 5ATM garantuje jejich vodotěsnost a odolnost vůči prachu. Hodinky dokonce splňují vojenské standardy MIL-STD-810.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 – 1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakAno
EKGAno
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie60 h
Maximální výdrž baterie131 h
Rozměry a váha
Výška44 – 40 mm
Šířka44 – 40 mm
Tloušťka10.9 mm
Hmotnost26 – 30 g
Výrobce
VýrobceSamsung
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Samsung Galaxy Watch Active2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.