Recenze Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2

Odborné recenze

  • Společnost Samsung se před letošními Vánocemi snaží zaujmout chytrými hodinkami Galaxy Watch Active2. Ty proti první generaci dospěly, skoro se chce napsat, že je tento elektronický gigant dotáhl až k dokonalosti. Premiéru si chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 odbyly v srpnu, nicméně prodávat se začaly teprve minulý měsíc. Na první pohled se tato novinka může velmi podobat svému předchůdci, nicméně v porovnání s první generací nabízí dvojka celou řadu zajímavých vychytávek a vylepšení.

  • Samsung Galaxy Watch Active 2: chytré hodinky pro každého [recenze] Petr Uhlíř 23. 9. 2019 Recenze 26 komentářů 16 minut čtení Samsung pár dní před představením vlajkových smartphonů Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+ ukázal světu nové chytré hodinky Galaxy Watch Active 2. Nová generace plynule navazuje na předchozí model Galaxy Watch Active. Z názvu vyplývá, že jsou určeny zejména pro zápěstí sportovců, ale ostudu neudělají ani s formálnějším oděvem.

  • Oblast chytrých hodinek poslední roky prochází spíše nepatrnou evolucí každého modelu. Ty navíc většinou přicházejí mnohem méně často než telefony. My se tak dnes podíváme na dlouhodobější recenzi modelu Samsung Galaxy Watch Active 2, který přináší příjemné novinky oproti předchůdci. Jsou to hodinky určené hlavně na sport. Jak obstály v našem testu?

  • Ještě nedávno byly Samsungy spíš „hodně chytré hodinky pro ty, co občas trochu sportují“. Časy se ale mění. Model Galaxy Watch Active 2 už potěší nejen milovníky čistého designu a technických vychytávek, ale mohou se stát i dobrou volbou pro to, co to s běháním myslí vážně. Nové Samsungy jsou opravdu krásné. Ne, není od věci začínat test sportovních hodinek právě touto větou.