Samsung Galaxy Watch Active

Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active

Informace o Samsung Galaxy Watch Active

Užijte si nerušeně a naplno své sportovní aktivity. Ultralehké provedení chytrých hodinek Watch Active vám garantuje, že budou vaše výsledky bezkonkurenční. A navíc u toho budete ještě stylově vypadat. Hodinky lze vybrat z rozmanité škály barev a provedení řemínků a možnosti přizpůsobení vzhledu vašemu vkusu jsou takřka neomezené.

Nechejte se motivovat

Sledujte přehledně své sportovní výkony a úspěchy. Pomocí funkce Denní aktivita si nastavíte vaše stanovené cíle a budete mít perfektní přehled o vašem pokroku. Galaxy Watch Active totiž využívají speciální senzory, které zvládnou bez problému monitorovat až sedm druhů pohybových aktivit a doporučí vám, jak zefektivnit váš tréning. A plavání? Pro Galaxy Watch Active žádný problém! Hodinky se totiž pyšní certifikací voděodolnosti do 5 ATM.

Srdeční záležitost

Příliš rychlý srdeční tep nebo podezřele zvýšený krevní tlak? Hodinky Galaxy Watch Active vás včas upozorní. Jsou totiž vybaveny integrovaným snímačem tepové frekvence, který vás ihned informuje v případě, že narazí na anomálie. Na základě tepu dokáží hodinky sledovat i hladinu stresu a nabídnou vám jednoduchá relaxační dechová cvičení. Jsou zkrátka vaším virtuálním zdravotním průvodcem, kterého budete mít vždy po ruce.

Zdraví nadevše

Vyvážený jídelníček, pitný režim, fyzická aktivita, kvalitní spánek, dostatek odpočinku. O všechno a ještě mnohem víc se postará chytrá aplikace Samsung Health. Pomocí této aplikace si na displeji zobrazíte přehledný výběr vámi zvolených zdravotních informací a na základě svých výkonů a aktivit lze upravovat stanovené cíle, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.

Ve dne i v noci, neúnavně

Galaxy Watch Active stráží vaše zdraví nejen ve dne, ale i v noci. Hodinky sledují čtyři základní fáze spánku, takže až se ráno probudíte, okamžitě budete mít k dispozici důležité informace o kvalitě svého odpočinku. A vešekeré vaše aktivity a spánek dokáží hodinky monitorovat neuvěřitelných 45 hodin na jedno nabití. Disponují i možností bezdrátového nabíjení.

Jednoduchost ovládání

Po zapnutí Galaxy Watch Active rozhodně nemusíte podrobně studovat uživatelské návody. Díky rozhraní One UI je jejich ovládání skutečně intuitivní, snadné, přehledné a budou si také skvěle rozumět s vašim smartphonem, prostřednictvím hodinek Galaxy Watch můžete totiž sledovat veškeré notifikace nebo posílat zprávy.