Recenze Samsung Galaxy Watch Active

Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active

Odborné recenze

  • Samsung před měsícem na tiskové konferenci v San Franciscu nepředstavil pouze vlajkové smartphony Galaxy S10/S10+ nebo levnější model S10e, ale i hromadu mobilního příslušenství. Jedním z nich jsou i hodinky Galaxy Watch Active, které jsou určeny zejména pro zápěstí sportovců, ale ostudu neudělají ani s formálnějším oděvem. Novinka zaujme novým svěžím designem, který však s sebou nepřináší otočnou lunetu, která je pro chytré hodinky Samsung už roky charakteristická.

  • Už designově zdařilá bílá krabička napovídá, že se v ní ukrývá něco speciálního. Po jejím otevření rozhodně nebude následovat zklamání, protože i vlastní hodinky jsou z hlediska designu velmi povedené. Jsou velmi čistě zpracovány a kombinují lesklou úpravu s kovem. Velikost ciferníku je spíše decentní, což ocení majitelé (a hlavně majitelky) menších zápěstí, a v námi testované tmavě zelené variantě působí spíše nenápadně. Nejsou tedy určeny pro milovníky velkých výrazných hodinek.

  • Samsung spolu s rodinou Galaxy S10 uvedl na trh i tři nové nositelnosti. Tou nejvybavenější novinkou jsou chytré hodinky Galaxy Watch Active. Model navazuje na loňské hodinky Galaxy Watch, ale celek na nás působí tak, jako by byly nové hodinky primárně navrženy pro útlá dámská zápěstí. A k tomu se váže i několik změň, které s ohledem na menší tvar těla musely nastat.