Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro

Informace o Huawei Watch 3 Pro

Chytré hodinky Huawei Watch 3 nabízí elegantní provedení a zaoblený 1,43" dotykový AMOLED displej. Vnitřní paměť hodinek má 16 GB, takže do nich uložíte dostatek vaší oblíbené hudby nebo nainstalujete řadu aplikací. Velkým tahákem hodinek je podpora technologie eSIM, takže můžete realizovat hovory i se samotnými hodinkami a nemít tak telefon u sebe. Hodinky disponují celou řadou senzorů: senzor tělesné teploty, gyroskopický senzor, akcelerometr, barometr a senzor okolního osvětlení. Pro přesné určení polohy je k dispozici GPS, GLONASS, Galileo i Beidou. K zajištění precizního měření tepové frekvence i okysličení krve slouží vylepšený optický senzor TruSens 4.5+. Nabízejí také integrovaný hudební přehrávač s interní pamětí 16 GB a 2GB RAM

Brilantní design

Huawei Watch 3 Pro vás okouzlí svým stylovým kulatým designem s lehce zaobleným AMOLED displejem, plynule navazujícím na kovový rám hodinek. Samotný displej má 1,43palcovou úhlopříčku a nabídne perfektní podání barev i parádní kontrastní poměr, takže všechny podstatné informace uvidíte na hodinkách dobře i na přímém slunci. V hodinkách je předinstalovaných 30 stylových ciferníků. Pokud by vám nestačili, můžete si zvolit z více než tisícovky dalších, které jsou dostupné na HUAWEI Watch Face Store.

Snadné ovládání

Dotykový displej je radost používat, protože bezproblémově a rychle reaguje na váš dotyk. K ovládání slouží i boční tlačítko a plně otáčecí korunka. Tu využijete k nezvykle lehké navigaci v menu nebo při scrollování ve zprávách či úpravě hlasitosti. Všechny aplikace jsou zobrazeny v přehledné mřížce, ve které se jednoduše zorientujete a vyberete si to, co jste právě hledali.

Ovládání fotoaparátu na dálku

Při pořizování skupinových fotek se může stát, že ne všichni jsou v záběru. Díky nové vychytávce Remote Shutter uvidíte na displeji hodinek obraz z telefonu a korunkou hodinek si můžete upravit přiblížení/oddálení.

Vylepšený senzor TruSeenTM 4.5

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro využívají k monitorování LED diodu 6v1 a 4 fotodiody. Optický senzor pro měření tepové frekvence spotřebuje méně energie, je pohodlnější při nošení a umožní lepší průnik světla. Huawei Watch 3 Pro mají i senzor pro zjištění vaší tělesné teploty. Díky tomu budete včas vědět, že na vás může jít nějaká nemoc a vy budete mít čas reagovat dříve. Tyto chytré hodinky umí přesně určit nejen jak dlouho jste spali, ale také jak účinný spánek byl.

Skvělá výdrž baterie

Hodinky disponují moderní dvojčipovou sadou, která se postará nejen o svižný chod, ale také o efektivnější správu baterie. Chytré hodinky mají velkou kapacitu baterie, která je udrží až 5 dny v provozu a při využití úsporného režimu se dočkáte až tří týdnů na jedno nabití. Huawei Watch 3 Pro se nabíjejí bezdrátově a přes telefon Huawei lze využít i reverzní dobíjení hodinek.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.43 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakAno
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie120 h
Maximální výdrž baterie504 h
Rozměry a váha
Výška49.6 mm
Šířka48 mm
Tloušťka14 mm
Hmotnost63 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch 3 Pro s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.