Huawei Watch 3

Huawei Watch 3
Huawei Watch 3
Huawei Watch 3
Huawei Watch 3

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Huawei Watch 3

Dovol hodinkám hladce proniknout do tvého života. Kruhový tvar těla a zaoblený displej hodinek HUAWEI WATCH 3 nabízí klasický hodinkový vzhled. S titanovým tělem a safírovým sklíčkem ti budou hodinky HUAWEI WATCH 3 Pro vždy luxusním doplňkem a velký 1,43" AMOLED displej ti dokáže odhalit netušené možnosti.

Vyzkoušej něco lepšího

Ovládej HUAWEI WATCH 3 pomocí dotykového displeje, bočního tlačítka a plně otočné korunky. Otoč korunkou pro snadné procházení funkcemi na displeji a nastavení hlasitosti. Aplikace jsou místem, kde se řada HUAWEI WATCH 3 opravdu předvede. Jsou uspořádané na jasném a snadno ovladatelném mřížkovém displeji a interakce s každou aplikací je naprosto přirozená a plynulá.

Ciferník, který jsi vždycky chtěl

Řada HUAWEI WATCH 3 má stylové předinstalované ciferníky včetně animovaných, které každý den opravdu oživí. V obchodě HUAWEI WATCH Face Store je k dispozici více než 1 000 návrhů. Samozřejmě si také můžeš vyrobit vlastní ciferníky.

Čas na opravdový výkon

Je čas na ten typ chytrých hodinek, které kombinují úžasný výkon a výdrž, aby tě v životě posouvaly kupředu, ať se děje cokoli. Řada HUAWEI WATCH 3 je vybavena architekturou duální čipové sady, která nejen zvyšuje výkon, ale také zajišťuje plynulý chod aplikací. V kombinaci s chytrým algoritmem úspory energie 3.0 získáš výdrž baterie, která podporuje nepřetržité monitorování zdraví a kondice po celé dny. S HUAWEI WATCH 3 si můžeš užít 3-denní používání při standardním scénáři chytrého režimu a neuvěřitelné 14-denní používání v režimu ultra dlouhé výdrže baterie. s HUAWEI WATCH 3 Pro si můžeš užít 5-denní používání při standardním scénáři chytrého režimu a neuvěřitelné 21-denní používání v režimu ultra dlouhé výdrže baterie.

Chytrý, chytřejší, nejchytřejší

Používej senzor pro měření teploty na hodinkách HUAWEI WATCH 3 a okamžitě zjisti teplotu svého těla. Sleduj své zdraví a starej se o něj vždy tím nejlepším možným způsobem. Zjisti svou hladinu kyslíku v krvi (SpO2) pomocí TruSeenTM 4.5 +, který využívá pokročilou světelnou technologii k přesné detekci molekul kyslíku v krvi, a to i za nízkých teplot či ve vyšších nadmořských výškách. Nově vylepšená technologie sledování srdečního tepu TruSeenTM 4.5 je vybavena LED diodou 6 v 1 a čtyřmi fotodiodami pro větší příjem světla. Sleduj denní a týdenní záznamy počtu ušlých kroků, období aktivity, spálených kalorií, kvality spánku, úrovně stresu a dalších.

Víc než 100 cvičících režimů

Objev víc než 100 cvičebních režimů - 19 profesionálních režimů pro halové a venkovní sporty a 85 vlastních režimů s automatickou detekcí cvičení pro 6 nejběžnějších typů tréninku. Sleduj všechna svá zdravotní data podrobně zobrazená v aplikaci HUAWEI Zdraví ve svém telefonu a užij si vynikající sledování venkovní trasy s multimódovým snímačem polohy GNSS.

Chytré nastavení

S využitím technologie eSIM fungují hodinky jako nezávislé komunikační zařízení. Telefonuj, přehrávej hudbu a stahuj aplikace bez připojení k telefonu. Přejetím prstem doprava na domovské obrazovce otevři HUAWEI Assistant a získej tak přístup k oznámením. Podívej se na své probíhající úkoly, včetně cvičení, volání, hudby, stopek atd. Získej skvěle vypadající fotografie společně se všemi svými přáteli pomocí funkce Vzdálená závěrka. Ovládej fotoaparát svého telefonu a pomocí korunky přibližuj a oddaluj podle potřeby.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.43 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie120 h
Maximální výdrž baterie504 h
Rozměry a váha
Výška46.2 mm
Šířka46.2 mm
Tloušťka12.2 mm
Hmotnost54 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch 3 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.