Recenze Huawei Watch 3

Huawei Watch 3
Huawei Watch 3
Huawei Watch 3
Huawei Watch 3

Odborné recenze

  • Huawei Watch 3 se snaží zaujmout spíše náročnější zákazníky, kteří jsou za rozšířené funkce a také luxusní design ochotni připlatit. Mimo to jsou také prvotinou s vlastním operačním systémem HarmonyOS. Po modelu Huawei Watch 3 Pro nyní testujeme základní model Watch 3, a to v celočerném, tedy Active, provedení.

  • Huawei se v létě utrhl z řetězu a představil zřejmě nový hit na poli chytrých hodinek: Watch 3 a Watch 3 Pro. Zatímco vylepšenou a o něco dražší variantu už jsme otestovali, do rukou nám spadla i menší verze Watch 3. Ta láká subtilnějším designem a také sportovnějším vzezřením. Podle mě bude právě základní verze hodinek tím, na co zákazníci uslyší. Proč?

  • Huawei hodinky mám rád, protože nabízí hezký design, operační systém v češtině a na rozdíl od konkurence také slušnou výdrž na jedno nabití. Huawei si letos pro nás připravil nové chytré hodinky Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro. Ty zaujmou především svým elegantním provedením s prémiovými materiály, novým operačním systémem HarmonyOS 2.0 a funkcí pro měření teploty kůže na zápěstí.