Recenze Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro
Huawei Watch 3 Pro

Odborné recenze

  • Jestli už pár let pošilháváte po hodinkách od Applu, ale v kapse nosíte telefon postavený na Androidu, možná je přesně pro vás dnešní recenze Huawei Watch 3 Pro. V poměru ceny, výkonu, skvělého displeje a použitých materiálů jsou Watch 3 Pro skvělá volba.

  • Chytré hodinky od Huawei se v minulosti vyznačovaly dlouhou výdrží, bezvadným zpracováním i kvalitními AMOLED displeji. Jak se povedl v současnosti nejlépe vybavený model Huawei Watch 3 Pro a v čem je jiný oproti předchůdcům i konkurenci?

  • Huawei představil prémiovou verzi Watch 3 Pro, která jde ve šlépějích Watch GT 2 Pro. Huawei Watch 3 Pro zaujme tělem kombinujícím safírové sklo, titan a keramiku, robustnějším provedením a duální GPS konektivitou.

  • Watch 3 Pro od Huaweie ukazují, jak mají vypadat funkcemi nabité chytré hodinky. Mimo to jsou také prvotinou s vlastním operačním systémem HarmonyOS. Výrobce se snaží zaujmout spíše náročnější zákazníky, kteří jsou za rozšířené funkce a také luxusní design ochotni připlatit. A možná by rád i přetáhl pár uživatelů, kteří již nechtějí hodinky od konkurenčního Applu.

  • Jestli Huawei Watch GT 2 Pro v něčem oproti podobně drahé konkurenci vynikaly, bylo to jednoznačně konstrukční zpracování. V tomto trendu pokračují také nové Watch 3 Pro, které se chlubí titanovým tělem, keramickou základnou a na konec také displejem krytým safírovým sklem, které perfektně panel ochrání. Doslova se zde tak bavíme o opravdu luxusních hodinkách, které kromě prodloužení ruky telefonu plní také funkci módního doplňku.

  • Huawei Watch 3 Pro jsou krásné chytré hodinky, ale oproti modelu Huawei Watch GT 2 Pro nabízí, alespoň prozatím, jen pár věcí navíc, které sotva opodstatní dvakrát vyšší cenu.

  • Ceny vlajkových Huawei hodinek pěkně poskočily, nicméně s nimi i nejvýznamnější nabízené funkce v čele s podporou eSIM. Několik chytrých funkcí hodinky stále postrádají (odpovídání na notifikace, placení přes NFC v ČR), ale můžeme doufat, že se to díky překotnému vývoji HarmonyOS a vůbec celého ekosystému kolem Huawei produktů brzy změní. Když překousnete tyto nedokonalosti, můžete dostat dílensky luxusně zpracované hodinky se zajímavým a velmi rychlým systémem a netradičním ovládáním.

  • Od předchozí generace hodinek Huawei udělaly Watch 3 Pro velký skok. Luxusní materiály doplňuje nový operační systém s ještě delší výdrží, přitom nechybí GPS ani podpora eSIM. Celé to ovládáte pomocí nové otočné korunky. A konečně se dá naplno využít volání přímo z hodinek.

  • Huawei se své vydobyté pozice na trhu s chytrými hodinkami nevzdává. Nový model opět míří k tomu nejlepšímu na trhu, nabízí kvalitní AMOLED displej, luxusní zpracování i netradiční funkce jako je měření tělesné teploty a eSIM. Jaké jsou chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro a v čem se oproti starším modelům liší?