Garmin Vívoactive 4

Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4

Informace o Garmin Vívoactive 4

Garmin vívoactive4 jsou další rozšíření řady vívoactive, která se vždy pyšnila vynikajícím poměrem ceny a výkonu. U čtvrté řady tomu je nejinak, ovšem stále platí, že jsou opět o kousek dál. Hodinky Garmin jsou vynikající volbou právě díky cenovému kompromisu mezi špičkou nejprodávanějších výrobků tohoto typu na českém trhu. Cena ale není jediným atributem, který vás nadchne.Elegantní design a vynikající funkce si zamiluje každý.

Pro každodenní nošení i pro sport

Hodinky Garmin vívoactive4 jsou na první pohled vybaveny výjimečnou elegancí a jako málokterý konkurenční výrobek se chlubí špičkovým designem. Vzhled ale není vše. Ukrývají v sobě totiž praktické funkce, které jsou skvělé pro pravidelný monitoring sportovních aktivit. Veškeré dění budete mít k dispozici na velikém barevném displeji se skvělou viditelností a průměrem 1,3 palce. Rozlišení 260 × 260 pixelů je ideálním kompromisem pro zobrazení všeho, o čem potřebujete mít předhled. Hodinky nebudou vaší ruce na obtíž, příjemný řemínek, nízká výška těla a jejich váha čítající pouhých 50 gramů vám dopřejí maximální komfort. A kdyby nebyly tak neokoukatelné, po chvíli ani nevíte, že je máte

Sportovní funkce všeho druhu

Jste-li vášnivý nadšenec sportu a veškerý volný čas po práci trávíte pohybem, na vívoactive 4 se při monitoringu výkonů vašich aktivit rozhodně můžete splehnout. Spolu s nimi můžete mít k dispozici analýzu výsledků z posilování, běhu, cyklistiky, plavání, veslování, lyžování, golfu a spousty dalších outdoor i indoor sportů. Rezistence hodinek vás trápit ale nemusí, disponují totiž odolností proti nárazům a 5 ATM.

Zabudované senzory

Při sebemenší aktivitě jsou v pozoru zabudované senzory, mezi kterými samozřejmě nechybí barometr, výškoměr, krokoměr, akcelerometer, gyroskop, senzor srdečního tepu, senzor spálených kalorií, okysličení krve a kompas. Hodinky pochopitelně zvládají sledovat také čas, ovládají budík, vibrace a dohlíží na váš spánek. Po spárování přes Bluetooth lze také využít hudební přehrávač.

Plaťte bezkontaktně

Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost bezkontaktního placení skrze Garmin Pay nebo platformy NFC.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie144 h
Maximální výdrž baterie192 h
Rozměry a váha
Výška45 mm
Šířka45 mm
Tloušťka13 mm
Hmotnost50.5 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Garmin Vívoactive 4 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.