Garmin Vívoactive 4

Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4

Informace o Garmin Vívoactive 4

Garmin vívoactive4 jsou další rozšíření řady vívoactive, která se vždy pyšnila vynikajícím poměrem ceny a výkonu. U čtvrté řady tomu je nejinak, ovšem stále platí, že jsou opět o kousek dál. Hodinky Garmin jsou vynikající volbou právě díky cenovému kompromisu mezi špičkou nejprodávanějších výrobků tohoto typu na českém trhu. Cena ale není jediným atributem, který vás nadchne.Elegantní design a vynikající funkce si zamiluje každý.

Pro každodenní nošení i pro sport

Hodinky Garmin vívoactive4 jsou na první pohled vybaveny výjimečnou elegancí a jako málokterý konkurenční výrobek se chlubí špičkovým designem. Vzhled ale není vše. Ukrývají v sobě totiž praktické funkce, které jsou skvělé pro pravidelný monitoring sportovních aktivit. Veškeré dění budete mít k dispozici na velikém barevném displeji se skvělou viditelností a průměrem 1,3 palce. Rozlišení 260 × 260 pixelů je ideálním kompromisem pro zobrazení všeho, o čem potřebujete mít předhled. Hodinky nebudou vaší ruce na obtíž, příjemný řemínek, nízká výška těla a jejich váha čítající pouhých 50 gramů vám dopřejí maximální komfort. A kdyby nebyly tak neokoukatelné, po chvíli ani nevíte, že je máte

Sportovní funkce všeho druhu

Jste-li vášnivý nadšenec sportu a veškerý volný čas po práci trávíte pohybem, na vívoactive 4 se při monitoringu výkonů vašich aktivit rozhodně můžete splehnout. Spolu s nimi můžete mít k dispozici analýzu výsledků z posilování, běhu, cyklistiky, plavání, veslování, lyžování, golfu a spousty dalších outdoor i indoor sportů. Rezistence hodinek vás trápit ale nemusí, disponují totiž odolností proti nárazům a 5 ATM.

Zabudované senzory

Při sebemenší aktivitě jsou v pozoru zabudované senzory, mezi kterými samozřejmě nechybí barometr, výškoměr, krokoměr, akcelerometer, gyroskop, senzor srdečního tepu, senzor spálených kalorií, okysličení krve a kompas. Hodinky pochopitelně zvládají sledovat také čas, ovládají budík, vibrace a dohlíží na váš spánek. Po spárování přes Bluetooth lze také využít hudební přehrávač.

Plaťte bezkontaktně

Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost bezkontaktního placení skrze Garmin Pay nebo platformy NFC.