Recenze Garmin Vívoactive 4

Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4
Garmin Vívoactive 4

Odborné recenze

  • Vivoactive je řada dotykových fitness hodinek Garmin. Zpět na Vivoactive 3 dny, to byla skvělá štíhlejší, menší alternativa k hodinkám Forerunner a Fenix. Ale Garmin v posledních letech zpřístupnil své hodinky vyrobené pro skutečné běžící pitomce mnohem dostupnějším. Hudba Forerunner 645 je malá a dobře vypadající, Fenix ​​6S není dominanta zápěstí jako větší modely Fenix.

  • Garmin predstavil štvrtú generáciu hodiniek vívoactive a spolu s nimi aj úplne nový model Garmin Venu. Obe hodinky sme umiestnili do spoločného popisu z toho dôvodu, že sa odlišujú iba displejom – funkcionalita je rovnaká. Dokonca aj dizajn a spracovanie tela sú prakticky identické. Garmin vívoactive 4 využíva už tradične 1,3-palcový transflektívny farebný MIP displej s rozlíšením 260 × 260 pixelov.

  • V rozmanitém sortimentu Garminu najdeme jak všestranné chytré hodinky, tak modely zaměřené na konkrétní sport. Právě do první kategorie spadá také zvláště populární řada Vívoactive, jejíž čtvrtou generaci jsme testovali po několik týdnů. Jako snad každé chytré hodinky výrobce Garmin, také Vívoactive 4 a 4S se chlubí solidními materiály a precizním zpracováním. Design přitom odpovídá faktu, že tento model cílí zejména na sportovce.