Garmin vívoactive 3

Garmin vívoactive 3
Garmin vívoactive 3
Garmin vívoactive 3
Garmin vívoactive 3

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Garmin vívoactive 3

Fitness hodinky Garmin vívoActive3 nabídnou až 15 sportovních profilů (chůze, běh, jízda na kole, plavání v bazénu, lyžování, veslování, cvičení a další) pro každou vaši sportovní či volnočasovou aktivitu. Díky tomu, že jsou hodinky vodotěsné (5 ATM), vás mohou provázet i během plavání. Hodinky Garmin vívoActive3 doplňuje barometrický výškoměr. Monitorují vaši aktivitu celý den a sledují každý krok. Budete tak neustále informováni o příchozích hovorech, e-mailech či sms.

Lehké jako pírko

Hodinky váží pouhých 43 g a ovládat je lze prostřednictvím dotykového displeje o velikosti 3,05 cm. Rozlišení 240 × 240 pixelů vám zajistí perfektní čitelnost za každé situace. Další zajímavosti hodinek Vívocctiv3 je dotykové ovládání nejen na displeji, ale také možnost pomocí přejíždění prstu po boku hodinek rychle scrollovat v menu. Hodinky jsou také vybaveny systémem Always-on display, vaše tréningové údaje a sportovní pokroky tedy uvidíte pokaždé, kdykoliv se na display podíváte. Hodinky se pyšní vodotěsnosti 5 ATM, můžete si s nimi tedy zajít bez problému zaplavat do bazénu, osprchovat se a v případě, že vás během outdoorových aktivit zaskočí změna počasí, nemusíte mít obavy v případě, že zmoknou.

Bezkontaktní platby

Další novinkou hodinek je zabudovaná technologie Garmin Pay, která je určena pro bezhotovostní platby. Garmin Vívoaktiv3 jsou vůbec první hodinky této značky, které umožňují bezkontaktní placení. Tato služba podporuje nejběžnější platební karty typu Visa nebo MasterCard. V obchodě tedy zaplatíte přímo že zápěstí ruky a není potřeba vytahovat peněženku či hledat váš smartphone.

Vestavěný snímač tepu a dotykový display

Hodinky jsou ze spodní strany vybaveny senzorem Garmin Elevator. Tento senzor slouží k optickému měření srdečního tepu přímo z vašeho zápěstí. Princip je založen na zeleném světle, které je doplněno o fotodiody, které jsou velmi citlivé na úbytek světla, které proniká do pokožky. Přístroj měří srdeční tep během celého dne, dokáže automaticky detekovat klidový režim a zobrazí vám celkový průběh v rámci posledních 7 dní. Zároveň jsou hodinky díky měření variability srdečního tepu schopny monitorovat a vyhodnocovat celodenní míru stresu. Přístroj mimo to monitoruje i VO2max, což je jeden z nejlepších ukazatelů aerobní vytrvalosti. Čím více kyslíku se dostane do vašich svalů, tím vyšší číslo se zobrazí a tím rychleji a déle dokážeme provádět určitou fyzickou aktivitu.

Neustále v pohybu

Na každého z nás občas dolehnou dny, kdy pouze lenošíme a později si to vyčítáme. Fitness hodinky Garmin vívoActive3 vás však po hodině bez pohybu upozorní jemným zavibrováním, že je čas začít se aktivně hýbat.

Nepřekonatelná výdrž

O to, abyste mohli mít vaše oblíbené fitness hodinky neustále k dispozici, se postará lithium-iontová baterie s výdrží cca 7 dní v režimu hodinek. V případě, že si zapnete GPS, hodinky vám poslouží cca 13 hodin. V případě potřeby můžete hodinky nabít prostřednictvím USB nabíjecího/datového klipu. Po jeho připojení k počítači si můžete přenášet soubory do aplikace Garmin Connect.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopNe
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie13 h
Maximální výdrž baterie192 h
Rozměry a váha
Výška43.4 mm
Šířka43.4 mm
Tloušťka11.7 mm
Hmotnost43 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Garmin vívoactive 3 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.