Recenze Garmin vívoactive 3

Garmin vívoactive 3
Garmin vívoactive 3
Garmin vívoactive 3
Garmin vívoactive 3

Uživatelské recenze

Odborné recenze

  • Pro třetí generaci dotykových hodinek Vívoactive se Garmin rozhodl pro odvážný krok: obdélníkový displej nahradil kulatým. Vívoactive 3 tak připomínají model Fénix 5S. Jsou však levnější. Druhá část recenze se věnuje aktivitám, senzorům, připojení k mobilu a výdrži. Vívoactive 3 jsou multisportovní hodinky, takže zde najdete vše od základních aktivit jako je chůze, běh a kolo, přes pokročilé jako lyže nebo plavání, až po specializované jako golf, SUP, jógu, posilovnu či chůzi po schodech.

  • Kdo podle předpony vívo čekal další chytrý sportovní náramek doplňující třeba vívofit a vívosmart, ten se přepočítal. Americký výrobce nám novým modelem předkládá plnotučné sportovní hodinky opatřené některými funkcemi dříve u střední cenové kategorie nemyslitelnými. Vše je oděno do lehkého, odolného designu a opatřeno dotekovým displejem. Jestli stále váháte nad odvěkou otázkou „Koupit, nekoupit?“, pak vám budiž tato recenze potřebná a užitečná!

  • Tyto malé sportovní hodinky z dílny americké technologické firmy Garmin nesoucí modelové označení vívoactive 3 nabízejí celkem více než 15 různých sportovních režimů. Plnohodnotně je tedy můžete využívat kupříkladu při golfu, sjezdovém lyžování či dokonce díky jejich voděodolnosti i při plavání v bazénu. Alespoň dle slov výrobce. Jestli tomu tak skutečně je jsem se rozhodl otestovat na vlastní kůži během právě těchto zmiňovaných aktivit.

  • Garmin Vívoactive 3 jsou hodně "nabouchané" hodinky. Výbavou konkurují i top modelům Garminu jako Fenix 5, přitom za mnohem méně peněz. Když jsem tuto recenzi nadepsal slovy: "za málo peněz hodně muziky" tak ne náhodou. Jen velmi málo hodinek Garmin nabízí vlastní úložiště pro hudbu a jedny z nich jsou právě Vívoactive 3 (verze music). Když k tomu přidám ještě funkce měřič tepu na zápěstí, navigaci a garmin pay, tak najdeme srovnání jen s pár modely.

  • Vívoactive byly moje první běžecké hodinky a byly u mých důležitých momentů: zaběhla jsem s nimi svůj první maraton, a dokonce jsem se v nich i vdávala. Těžko jsem se nimi loučila, proto jsem byla zvědavá na jejich novou verzi. Nevím proč, ale u běžeckých hodinek mám problém s tlačítky. Mám ráda jednoduchost a přesně tu jsem u prvního modelu tak milovala. Jenže po čase mi přestaly stačit, nerada nosím hrudní pás, raději mám měření tepu ze zápěstí.