Garmin Venu 2

Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Garmin Venu 2

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Garmin Venu 2

Když žijete zdravě, žije se vám lépe. Chytré GPS hodinky nabízejí pokročilé funkce monitorování zdraví a kondice a pomůžou vám lépe porozumět tomu, jak vaše tělo reaguje.

Využití po celý den

Displej AMOLED je perfektně čitelný i na přímém slunci. Lze jej nastavit také na trvale aktivní režim, takže displej bude vždy zobrazovat. Garmin Venu 2 mají stylové zpracování z odolných materiálů – odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 3, elegantní nerezová luneta a pohodlný silikonový řemínek.

Poznejte své tělo i mysl

Zjistěte, jestli se váš den nese v duchu klidu, vyrovnanosti nebo stresu. Připomenutí odpočinku vás dokonce vybídne ke krátkému dechovému cvičení, když hodinky zjistí, že jste ve stresu. Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, jak moc se během aktivit potíte. Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne, během spánku nebo při tréninku. Získejte skóre podle kvality spánku. sledujte různé fáze spánku, srdeční tep, stres, okysličení krve nebo dýchání. Hodinky neustále měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Pomáhají také měřit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte, dokonce i během plavání.

Rozhýbejte své tělo

V hodinkách jsou předinstalované přehledné animované kardio a silové tréninky, jóga, pilates a intenzivní intervalové tréninky (HIIT) a další tréninky si můžete stáhnout z aplikace Garmin Connect. V aplikaci si také můžete sestavit vlastní tréninky, lze vybírat až ze 1 400 cviků. Hodinky zobrazují informace o vážení a osobních rekordech pro silový trénink, společně s grafickým vyjádřením svalových skupin, které jste procvičili.

Zůstat ve spojení nebylo nikdy snadnější

Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Při spárování s telefonem Android™ můžete dokonce na zprávy odepisovat. Se svými kontakty můžete sdílet svoji aktuální polohu. Hodinkami můžete také díky Garmin Pay snadno a bezkontaktně platit.

Noste je celý den

Mějte stálý přehled o svém zdraví díky výdrži až 11 dní v režimu chytrých hodinek, až 22 hodin v režimu GPS a až 8 hodin v režimu GPS s přehráváním hudby. Stačí 10 minut nabíjení a získáte výdrž baterie až 1 den v režimu chytrých hodinek nebo 1 hodinu v režimu GPS s přehráváním hudby. Chytré hodinky vám budou sloužit ještě déle, když upravíte nastavení, která nejvíc ovlivňuje výdrž baterie.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.3 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCGarmin pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie19 h
Maximální výdrž baterie288 h
Rozměry a váha
Výška45.4 mm
Šířka45.4 mm
Tloušťka12.2 mm
Hmotnost49 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Garmin Venu 2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.