Recenze Garmin Venu 2

Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Garmin Venu 2
Garmin Venu 2

Odborné recenze

  • Je to tady. Na novinky od Garminu se vždy těším jak školák na letní prázdniny. Obzvlášť, když se jedná o model s tolika novými vychytávkami jako je Garmin Venu 2. Dost možná se současně jedná o nejlepší chytré hodinky do 10 000 Kč. Nebo víte co? Spíše se jedná o nejlepší chytré hodinky se sportovními funkcemi do 10 000 Kč vůbec.

  • Garmin uvedl na světový trh hodinky Garmin Venu 2 a menší verzi 2S na nové platformě. Jedná se o novou generaci hodinek s hlavním zaměřením na komplexnější sledování zdraví (mimo klasické funkce sporttesteru a chytrých hodinek). Cena ovšem zamrzí.

  • Garmin představil druhou generaci svých chytrých hodinek Venu. Přichází ve dvou velikostech, v několika barevných variantách a oproti předchozímu modelu zaujmou zejména zvýšenou výdrží.

  • Garmin odhalil druhou generaci sportovních hodinek Venu, které dorazí ve dvou velikostech, nabídnou kvalitní AMOLED panel a také mezigeneračně lepší výdrž na nabití.

  • Segment chytrých hodinek se neustále rozrůstá, přičemž dnes se navíc jedná o nejoblíbenější typ nositelné elektroniky vůbec. Poměrně silným hráčem na trhu jsou hodinky Garmin, které se primárně soustředí na aktivní životní styl. Pokud zrovna hledáte co možná nejlepší model v poměru cena/výkon, pak pro vás máme skvělý tip – letošní novinku Garmin Venu 2 s cenovkou pod 10 tisíc korun!

  • Garmin po necelých dvou letech uvádí druhou generaci hodinek Venu. Stejně jako předchůdce používají (na poměry výrobce) netradiční kruhový AMOLED, nově však ve dvou velikostech. Původní model měl průměr 43 mm, Venu 2 mají 45 mm a Venu 2S pak 40 mm.

  • Považujem sa za stredne náročného používateľa inteligentných hodiniek. Počas uplynulých rokov som testoval a používal viacero hodiniek značiek Huawei, Honor, Samsung, Fitbit, Amazfit, Garmin, Tag Heuer a ďalších. Každé z hodiniek mali svoje silné stránky a obvykle aj viacero nedostatkov. Garmin Venu 2 však patria k tomu najlepšiemu, čo som doteraz testoval a sú to hodinky, ktoré by som si osobne kúpil.