Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra
Apple Watch Ultra
Apple Watch Ultra
Apple Watch Ultra

Informace o Apple Watch Ultra

Představujeme vůbec nejhouževnatější a nejschopnější Apple Watch. S robustním titanovým pouzdrem, přesnou dvoufrekvenční GPS, voděodolností do 100 metrů, baterií až na 36 hodin, svobodou mobilního připojení a třemi druhy specializovaných řemínků pro sportovce a dobrodruhy jakéhokoli zaměření.

Technický vrchol

Při vývoji vrcholových sportovních hodinek jsme každý detail podřídili výkonu těch, kteří na ně budou spoléhat. V titanu se dokonale snoubí nízká hmotnost s velkou houževnatostí a odolností proti korozi. Zvýšené hrany nově zkonstruovaného pouzdra chrání rovné sklíčko ze safírového krystalu před bočními nárazy. A zvětšená korunka Digital Crown a vystouplé boční tlačítko se dají líp obsluhovat, i když máš rukavice.

Vůbec největší a nejjasnější displej Apple Watch

Ani přímé slunce nesnižuje čitelnost stále zapnutého Retina displeje se špičkovým jasem 2 000 nitů, tedy dvakrát silnějším než na jakýchkoli jiných Apple Watch. A větší displej poskytuje víc místa na tréninkové ukazatele a ciferníky nabité užitečnými detaily.

Ciferník Wayfinder s nočním režimem

Ukazatel času na ciferníku Wayfinder, navrženém přímo pro Apple Watch Ultra, se dá přepnout na kompas. A na ciferníku je prostor celkem pro osm aplikací. Při slabém světle můžeš otočením korunkou Digital Crown aktivovat noční režim, který zbarví všechny prvky na ciferníku do sytě červené.

Tři, dva, jedna, akce

Nové tlačítko Akce slouží k rychlému ovládání nejrůznějších funkcí po hmatu. Jeho chování si můžeš upravit, jak se ti to hodí, a používat ho třeba k ovládání cvičení, označení Bodu cesty v Kompasu nebo zahájení ponoru. Má v sobě ohromný potenciál, stejně jako ty.

Výdrž baterie se počítá na dny

Druhý den putování s batohem, při poslední etapě triatlonu nebo při potápění u korálových útesů nemůžeš řešit, jak jsi na tom s baterií. S daleko delší výdrží baterie se můžeš pustit prakticky do čehokoli a pořád budeš mít energie na rozdávání.

Túry, maratony, hlubiny

Na všechno se najde řemínek. Ultimátní hodinky pro sportovce nejrůznějšího zaměření si říkají o jedinečný přístup. Proto jsou specializované řemínky na outdoorová dobrodružství, vytrvalostní tréninky a vodní sporty vyrobené stejně důmyslně jako samotné hodinky.

Urvi to. Máš na to

Ať vybíháš poprvé po delší době, stojíš na startu desítky, nebo se vydáváš na trať ultramaratonu, evidentně tě přitahují výzvy, které tě fyzicky otestují. Apple Watch Ultra ti jako tréninkový parťák pomůžou posouvat limity.

V číslech je síla

K pokrokům ve sportu jsou potřeba přesná data a poznatky. Nové ukazatele a zobrazení v aplikaci Cvičení ti poskytnou všechny potřebné informace k dosahování a posouvání osobáků. A na větším displeji uvidíš až šest ukazatelů najednou.

GPS jde nevyšlapanou cestou

Pro sportovce, kteří potřebují co nejpřesnější ukazatele při trénincích v městské džungli i venku v divočině, je výkon GPS rozhodující. Apple Watch Ultra proto mají novou precizní dvoufrekvenční GPS soustavu, která i na nejzastíněnějších místech dosahuje úžasné přesnosti.

Outdoorová dobrodružství

Apple Watch Ultra jsou dělané do extrémních prostředí, výšek a teplot. Jako nepostradatelný objevitelský přístroj, se kterým se můžeš pustit kamkoli. A který ti pomůže dostat se zpátky.

Nový směr pro kompas

Přesný kompas je pro pohyb v divočině stejně zásadní jako solidní obutí. Předělaná aplikace Kompas je proto vybavená úplně novými grafikami a funkcemi, které dodávají orientaci podle zápěstí další rozměr. Jedním stisknutím tlačítka Akce si v Kompasu označíš svou polohu Bodem cesty nebo spustíš funkci Návrat. Celou dobu se tak můžeš soustředit na cestu před sebou.

Ani pod vodou se nedrží při zemi

Nezamává s nimi jízda na vodním skútru ani kitesurfing. Aplikace Oceanic+ pro Apple Watch Ultra, vytvořená ve spolupráci s renomovanými inovátory potápěčských technologií Huish Outdoors, ti dá na zápěstí solidní potápěčský počítač. Je dělaná pro rekreační přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů a obsahuje všechny klíčové funkce, které potápěči potřebují. Navíc se příjemně snadno ovládá. Díky novému hloubkoměru je aplikace Hloubka ideální pomůckou na šnorchlování nebo jakékoli nenáročné podvodní aktivity. Vidíš v ní čas, aktuální hloubku, teplotu vody, dobu strávenou pod vodou a maximální dosaženou hloubku. Dokonce se i automaticky aktivuje ve chvíli, kdy se ponoříš.

Tady je všechno, čím tě Apple Watch dostanou

Mají funkce, které ti pomůžou hlídat si zdraví, postarají se o tvoje bezpečí a udrží tě ve spojení. Tyhle hodinky posunou tvoje limity a přitom je můžeš nosit každý den. Mají nový inovativní snímač teploty, sledují tvůj spánek, měří EKG nebo saturaci kyslíkem.

Inovativní bezpečnostní funkce

Nové snímače v souhře s algoritmem strojového učení dokážou rozpoznat, když dojde k vážné autonehodě. A automaticky zavolají záchranářům. Apple Watch Ultra taky předají tvou polohu dispečerům a upozorní tvoje nouzové kontakty.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.92 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGAno
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCApple pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie36 h
Maximální výdrž baterie60 h
Rozměry a váha
Výška49 mm
Šířka44 mm
Tloušťka14.4 mm
Hmotnost61.3 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Varianty

49mm, titanové pouzdro

Porovnání

Porovnejte Apple Watch Ultra s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.