Polk Audio T50

Polk Audio T50
Polk Audio T50
Polk Audio T50

Informace o Polk Audio T50

Reproduktory Polk Audio T50 jsou záležitost pravé americké značky, která není cizí žádnému milovníkovi kvalitní hudby. Tyto sloupové reproduktory jsou nejen cenově dostupné, ale zároveň nabídnou to nejlepší z výrobků Polk. Čtveřice do posledního dílku vyladěných měničů a elegantní a střídmý design z pevných dřevovláknitých desek zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Repráčky skvěle poslouží jak samostatně, tak i v zapojení do páru nebo složité soustavy, třeba pro domácí kino.

Americká kvalita

Polk je čistým ztělesněním amerického produktu. Výrobce se zrodil v sedmdesátých letech s několika nadšenci v garáži a časem to značka dotáhla až na post synonyma pro kvalitní americký zvuk. Společnost dokonce sestává i z týmu výzkumníků a inženýrů, kteří se soustředí jen na jedno, a to je kvalita zvuku.

Důraz na zvuk

V jednoduchém, ale přesto masivním kabinetu z dřevovláknitiých desek se ukrývá hned čtveřice vyladěných reproduktorů. Jeden palcový výškový s hedvábným konem, jeden 6,25palcový extended-throw měnič a dvojice subbasových reproduktorů podpořených technologií Dynamic Balance. Malý výklenek na zadní straně kabinetu pak poslouží k pohodlnému zapojení potřebné kabeláže.

Hraní her vás pohltí ještě víc

Pokud jste příznivcem herních konzolí a virtuální zábavy obecně, pak jistě dobře víte, že kvalitní ozvučení pozdvihne hratelnost a herní atmosféru na úplně jinou úroveň. O příjemný, fantastický a čistý zvuk s reproduktory Polk Audio T50 nebudete mít nouzi.

Parametry

Konstrukce
UrčeníTelevizní
Výrobce
VýrobcePolk Audio
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Polk Audio T50 s jinými produkty v kategorii reproduktory.