Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Informace o Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Od Antarktidy až po hranice vesmíru, mise nového Redmi Note 10 Pro je jasná – podmanit si svět. Záměrem modelové řady Redmi Note bylo vždy překvapovat a překonávat veškerá očekávání. A teď je řada na vás! Posuňte své hranice a zjistěte, co ve skutečnosti dokážete.

Zachyťte detaily, které vám dosud zůstávaly skryty

Fotoaparát s rozlišením 108 Mpx vám umožní pořídit snímky s neuvěřitelnou ostrostí. Přibližte si fotografovaný objekt a objevte zábavné a nečekané detaily.

Díky kombinaci třech špičkových technologií je fotoaparát jako stvořený pro noční fotografování

Hlavní fotoaparát Redmi Note 10 Pro je vybaven duálním nativním ISO a vyznačuje se vyšším dynamickým rozsahem, bohatšími detaily a profesionální redukcí šumu. Díky zbrusu nové technologii jsou jednotlivé pixely slučovány do větších, 2,1μm pixelů, což vedlo ke zvýšení citlivosti na světlo o celých 900 %. Kromě toho se můžete těšit na Noční režim 2.0 s technologií RAW multi-frame, která účinně redukuje šum a zajišťuje ostré a křišťálově čisté noční snímky.

Dovolí vám dostat se blíže bez ztráty ostrosti

Díky novému telemakro objektivu s rozlišením 5 Mpx budete fotit s 2× vyšším přiblížením než u ostatních makro objektivů. Užijte si skrytou krásu mikroskopického světa!

120 Hz – Ultra vysoká obnovovací frekvence

Obrazovka telefonu se obnovuje 120krát za sekundu. Ať už budete hrát hry nebo prohlížet váš oblíbený obsah, můžete se těšit na hladkou, plynulou a zcela bezstarostnou zábavu.

240 Hz – Vzorkovací frekvence

Vysoká vzorkovací frekvence a rychlá odezva vám umožní rychle reagovat na dění na obrazovce, což ocení zejména hráči, kteří se rázem ocitnou o krůček blíže k vítězství.

Chytrá obrazovka se za všech okolností optimální úrovní jasu

360° snímače světla dokážou automaticky přizpůsobit úroveň jasu okolním podmínkám. Nehledě na to, zda telefon používáte v noci, na přímém slunci nebo kdekoliv jinde, obrazovka vám vždy nabídne optimální úroveň jasu a bezproblémovou čitelnost.

Rychlost, která posouvá hranice nemožného

Qualcomm® Snapdragon™ 732G byl vyroben s využitím 8nm technologie a využívá pokročilou architekturu CPU a GPU spolu s vylepšenou schopností zpracovávání dat a obrázků, díky čemuž si zahrajete si i ty nejnáročnější hry s jistotou plynulého a bezproblémového chodu.

5020 mAh jako záruka dlouhé výdrže baterie

Rozlučte se s obavami, že vám brzy dojde šťáva. Výdrž baterie až dva dny při běžném používání. Standardní rychlonabíjení až 33 W, dobití na 59 % za pouhých 30 minut.

Dvojice reproduktorů s vysokou kvalitou zvuku

Díky širokému zvukovému rozsahu a velké zvukové komoře se můžete těšit na trojrozměrný zvuk, jenž vás zaručeně překvapí. Ať už budete poslouchat hudbu, sledovat videa nebo hrát vaše oblíbené hry, špičkový zvuk vás doslova vtáhne do děje a zcela pohltí.

Posouvejte své hranice s elegantním designem

Záda telefonu z 3D zakřiveného skla působí hladce, trojrozměrně a příjemně zaobleně. Nechte se ohromit celkovým designem telefonu a dotkněte se budoucnosti. Neviditelný snímač otisků prstů na boční straně, nezištný a plně integrovaný, odemykání letmým dotykem. Přední fotoaparát s velikostí pouhých 2,96 mm v méně rušivém a integrovanějším tečkovém výřezu.

Telefon je pastvou pro oči a navíc skvěle padne do ruky

Díky třem dostupným barevným variantám s matnými a lesklými finiši si budete moci vybrat design, který nejlépe doplní váš styl. Telefon se navíc vyznačuje lehkým a štíhlým tělem, jež se skvěle drží a krásně padne do ruky.