Recenze Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Odborné recenze

  • Prémiový telefon ve střední třídě. Přesně tím se pokouší být aktuální novinka v podobě Redmi Note 10 Pro. Má velký a kvalitní displej, výkonný procesor a snaží se lákat na kvalitní fotoaparáty. Samozřejmostí je rychlé nabíjení nebo nejnovější verze Androidu. Jaký je aspirant na krále střední třídy. Oblíbená série Redmi Note se před pár týdny dočkala jubilejní desáté řady. Vrcholnou variantou pro evropské trhy bude Redmi Note 10 Pro.

  • Redmi Note 10 Pro je ukázkovým příkladem toho, jak se Xiaomi umí snažit, aby na papíře působila výbava co možná nejvíc bombasticky. Máme tu v dané kategorii opět několik zásadních novinek, které stojí za pozornost. Jak je to s tímto ambiciózním modelem v praxi vzhledem k jeho ceně, která se už pomalu sune směrem k vyšší střední třídě?

  • Nová řada Redmi Note 10 vtrhla do nižší-střední / střední třídy teprve před pár týdny a moc telefonů s lepším poměrem cena-výkon aktuálně nenajdete. Vrcholné provedení Pro Max se u nás sice prodávat nebude, ale jeho přejmenované vydání pro evropský trh – Note 10 Pro – ano a první recenze jej víceméně chválí. Jak ale ukazuje video níže, odolnost není nejsilnější stránkou řady Redmi Note 10.

  • Xiaomi a Redmi chrlí nové modely opravdu závratným tempem a vyznat se v portfoliu výrobce není vždy snadné. Nové Redmi Note 10 Pro přináší do střední třídy svěží vítr v podobě 120 Hz AMOLED displeje. To ale není vše, jak je na tom novinka v dalších oblastech? Co výdrž baterie nebo třeba fotoaparát? Na to vše se dnes v recenzi podíváme.

  • Na kanále Gupta Information Systems se soustředili na několik kategorií, jako první přišla na řadu voděodolnost. Telefon byl ponořen do vody asi na 5 minut, poté se bez problémů spustil a vše včetně displeje fungovalo dobře. Jenže poté tester vyjmul slot na SIM a zde je dobře vidět, kolik vody se do telefonu dostalo. Po několika minutách se Redmi Note 10 Pro vypnul a nešel zapnout.