Xiaomi Redmi 8

Xiaomi Redmi 8
Xiaomi Redmi 8
Xiaomi Redmi 8
Xiaomi Redmi 8

Informace o Xiaomi Redmi 8

Sympatický telefon Xiaomi Redmi 8 vám nabídne vše, co běžný uživatel potřebuje na denní bázi ke své práci a příjemnému odpočinku. Na první pohled vás potěší velkým IPS dispejem s rozšířeným HD+ rozlišením 1520 × 720 bodů, který skvěle poslouží i pro sledování filmů či čtení elektronických knih. Můžete se tak těšit na obraz s krásným kontrastem a jasem, dokonalé zobrazení barev a široké pozorovací úhly. Uvnitř telefonu pak všechny operace běží pod taktovkou 8jádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 439, který je doplněn operační paměti 3 GB. Na zadní straně je přístroj vybaven duálním fotoaparátem, se kterými zvládnete pořídit opravdu působivé snímky a videa, a samozřejmě nechybí ani možnost rychlého nabíjení či slot na microSD kartu pro rozšíření 32 nebo 64 zabudované paměti.

Baterie s mimořádnou kapacitou 5000 mAh

Neuvěřitelná výdrž baterie až 25 dní v pohotovostním režimu. Navýšení kapacity baterie oproti předchozí generaci o 25 %, 3 dny používání na jediné nabití.

Podporuje rychlonabíjení s výkonem 18 W

Úplné nabití za 2,2 hodiny. Standardní nabíječka s výkonem 10 W. Pokud chcete při nabíjení dosáhnout co nejvyšší efektivity, můžete si samostatně zakoupit nabíječku, která podporuje rychlonabíjení s výkonem 18 W. Oboustranný konektor typu C.

Displej s nízkou hladinou modrého světla

Poskytuje očím vyšší ochranu. Displej s nízkou hladinou modrého světla dokáže účinně snížit škodlivé modré světlo o 20 %. Čtěte déle a bez problémů.