Recenze Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11

Odborné recenze

  • Xiaomi nezapře roli dravého výrobce ani po více než 10 letech své existence. Důkazem jest model Mi 11, který jako první na světě nabídnul Snapdragon 888. Není to však jediné lákadlo. Co byste řekli na špičkový AMOLED displej, velmi rychlé bezdrátové nabíjení či 108megapixelový fotoaparát? Tím vším se vás novinka pokusí ohromit.

  • Na konci loňského roku jsme se dočkali odhalení smartphonu Xiaomi Mi 11. Ten se stal vůbec prvním telefonem poháněným čipsetem Qualcomm Snapdragon 888. Tehdy šlo o čínskou premiéru, ta globální proběhla začátkem února. Až dnes proběhlo oficiální představení pro český a slovenský trh a my vám jako první český web přinášíme podrobnou recenzi.

  • Do prodeje na českém trhu v minulém týdnu zamířil top model od Xiaomi, Mi 11. Je to prémiový kousek, který potěší příznivce designových smartphonů s výborným výkonem. Nemůžeme se však zbavit dojmu, že nemá úplně ideální načasování. Už dlouho jsme u předních výrobců nezažili tak skromný výběr nových prémiových modelů jako v případě Xiaomi.

  • Další den, další recenze, další rok a další vlajkové Xiaomi. I když pozor, Xiaomi si tentokrát dalo hodně záležet na marketingu a tak nebyl problém vidět na českých mediálních serverech palcový titulek, že Xiaomi představilo za poloviční cenu to, co má Samsung u S21 Ultra za 40 tisíc. A novinky.cz nebyly jediné kdo se na hezký marketing Xiaomi chytil, tak se v klidu posaďte, uvolněte se a pojďte se v klidu podívat na to, co nové M11 ve skutečnosti je.

  • Koncem roku 2020 spatřila světlo světa nová vlajková loď Xiaomi v podobě našlapaného modelu Mi 11. Jak navázala na tradici nejvýkonnějších modelů? Jaké jsou její klady a má vůbec nějaké zápory? Nejen na tyto otázky vám odpoví naše podrobná recenze Xiaomi Mi 11. Hned v úvodu zmiňme, že Xiaomi Mi 11 prodáváme v našich e-shopech ve dvou kombinacích RAM a interní paměti a dvou barvách.

  • Tělo telefonu Xiaomi Mi 11 je tvořeno z kovu a skla a telefon působí v ruce opravdu odolně a hodnotně. Displej, který pokrývá sklo Gorilla Glass Victus se začíná škrábat někde na úrovni 6, stejně je na tom také zadní strana, kterou ale pokrývá Gorilla Glass 5. Poté přišel na řadu zapalovač. Každý telefon který projde rukami Zacka musí projít tímto peklem. Samozřejmě na displeji zůstala stopa, avšak většina poškozeného místa se vrátila do původního stavu.

  • Xiaomi představilo podruhé telefon Mi 11. Tentokrát pro evropský kontinent, a díky tomu známe ceny nejen v celé Evropské unii, ale také v České republice. Telefon Xiaomi Mi 11 se solidním výkonem podpořeným Snapdragonem 888 od Qualcommu, velkým 6,81palcovým OLED displejem se 120Hz obnovovací frekvencí, 55W rychlonabíjením 4 600mAh baterie a také trojitým fotoaparátem s hlavním 108Mpx snímačem bude stát stejně jako loňská řada Mi 10.