Recenze Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Odborné recenze

  • Schválně, vzpomene si tady někdo z vás, kdy byl naposledy v prodeji ještě nějaký žlutý telefon? Já si teď rychle vzpomínám snad jen na Samsung S10E – krásný, malý, kompaktní našlapaný a odlehčený kousek dospělé S10. Vážně hodně odlehčené je i nové Xiaomi Mi 11 Lite 5G a i když není tak malé a kompaktní, po stránce designu má přece jen s S10e toho dost společného.

  • Odlehčená varianta vlajkové lodi od Xiaomi s podporou sítí 5. generace už nám dorazila do redakce. Smartphone Xiaomi Mi 11 Lite 5G svou cenou míří do střední třídy, kde je přeci jen poslední dobou trochu těsno – konkurence od Realme, Samsungu či OnePlus je nelítostná a prosadit se nebude jednoduché ani pro nekorunovaného krále telefonů se skvělým poměrem cena/výkon. Recenzi již pilně připravujeme a vás se ptáme, co v ní nesmíme opomenout.

  • Dnešní „mega“ tiskovka společnosti Xiaomi přinesla spoustu zajímavých produktů, mezi které se řadí i nový smartphone Xiaomi Mi 11 lite. Přichází rovnou ve dvou příchutích – s podporou sítí 5G a bez ní, přičemž tento rozdíl má na svědomí použití odlišných čipsetů. Který z nich si vyberete? Jak 4G, tak 5G varianta vypadají zvenku zcela totožně, rozpoznáte je snad jen podle odlišných barevných variant.

  • Xiaomi včera oficiálně představilo celou řadu novinek. O další generaci extrémně populárního náramku Xiaomi Mi Smart Band 6 a špičkově vybaveném Mi 11 Ultra jsme vás na našem blogu již informovali. Teď je na řadě odlehčený model v podobě Xiaomi Mi 11 Lite 5G. S čím hodlá Xiaomi zabodovat tentokrát? Nově přestavené Xiaomi Mi 11 Lite 5G míří do zákazníky velmi oblíbených, ale konkurencí přeplněných vod smartphonů s cenou okolo 10 tisíc korun.