Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Informace o Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Xiaomi Mi 11 Lite 5G je multimediální smartphone střední třídy, který si vás hned na první pohled podmaní svým krásným štíhlým tělem, jedinečným designem a skvělou výbavou. Na přední straně se pyšní obrazovkou s vysokým Full HD+ rozlišením a uvnitř telefonu bije fantastický osmijádrový procesor. Zároveň telefon nadchne svou ohromnou baterií s vynikající výdrží, podporou rychlého nabíjení, a podporou 5G sítě. Na zádech přístroje pak najdeme trojnásobnou soustavu fotoaparátů, která se postará o vynikající snímky. Nelze opomenout ani možnost bezkontaktního placení pomocí NFC čipu.

Lehký jako pírko a s připojením 5G

Nový Mi 11 Lite 5G s výbavou hodnou vlajkových lodí vás uvede do světa 5G a umožní vám ukázat váš osobitý styl.

Téměř plochý kamerový modul

Kamerový modul nového Mi 11 Lite 5G vyčnívá z těla telefonu o pouhých 1,77 mm, což mu propůjčuje kompaktní a vyvážený vzhled.

Zakřivený boční snímač otisků prstů

Snímač otisků prstů byl hladce integrován do štíhlého tlačítka odemykání, díky čemuž je samotný proces odemykání snadnější, pohodlnější a zcela intuitivní.

6,55“ AMOLED displej s tečkovým výřezem

Užijte si sledování videí a hraní her na mimořádně kvalitním AMOLED displeji. Telefon vás zaujme svým super štíhlým horním rámečkem spolu s obdobně štíhlými bočními rámečky, které vzhledem ke své tloušťce pouhých 1,88 mm zajišťují více prostoru pro vizuální obsah.

Oslnivý halo kroužek

Hlavní fotoaparát telefonu je obkroužen působivým halem, které mu dává náležitý šmrnc.

Skvělé sklo proti odleskům

Vylepšená ochrana proti ulpívání otisků prstů, s níž bude telefon vypadat vždy jako nový.

Krása se skrývá v detailech

Displej s rozlišením FHD+ a tečkovým výřezem dokáže přesně zobrazit kontrast mezi světlem a stínem, což je zárukou věrnějšího zobrazení obsahu. Objevte svět plný jasných a neuvěřitelně ostrých barev, který vás doslova pohltí!

AI Cinema jedním kliknutím. Dejte svým videím grády

Posuňte svá videa na další úroveň pomocí chytrých filtrů. Nebudete k tomu potřebovat žádné profesionální zkušenosti ani drahý editační software. Fantastické výsledky už na jedno kliknutí!

Více možností díky Profesionálním časosběrným videím

Popusťte uzdu své kreativitě s Profi časosběrným režimem. Zachyťte třeba sotva znatelný pohyb vycházejícího slunce.

Různé barvy, které vám umožní vyjádřit různé emoce

8 filmových filtrů. Barvy jako vystřižené z filmového plátna dají vašim videím profesionální nádech a udělají z nich doslova pastvu pro oči.

Qualcomm Snapdragon 780G

Čipset byl vyroben pomocí 5nm technologie a zahrnuje AI engine 6. generace. Mimořádně výkonný po všech stránkách.