Recenze Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Odborné recenze

  • Je Samsung Galaxy Z Flip ohebným telefonem, na který jsme tak dlouho čekali? Věstí jeho příchod návrat ikonických véček? Všechny vaše otázky zodpoví tato podrobná recenze. Samsung Galaxy Z Flip sází na ohebný displej, ale i výbavu hodnou vlajkových lodí. V zavřeném stavu navíc nabídne i nebývale kompaktní rozměry, díky čemuž se pohodlně vejde třeba do kapsy od košile. Dokáže si druhý ohebný telefon z dílny jihokorejského výrobce obhájit cenovku atakující 40 tisíc korun?

  • Dnes recenzovaný Samsung Galaxy Z Flip patří jednoznačně k těm vůbec nejextravagantnějším telefonům poslední doby. Na trhu ho máme skoro tři měsíce, proto bude tato recenze zaměřena spíše na to, zda telefon dává smysl při dlouhodobém používání. Společnost přistoupila k tomuto telefonu úplně jinak, než u loňského Galaxy Foldu a představuje tak luxusní telefon pro “normální” společnost.

  • Mnoho lidí se bojí telefonů s ohybnými displeji kvůli tomu, že nejsou tolik odolné jako stávající vlajkové lodi. Právě proto jsme model Galaxy Z Flip od Samsungu podrobili detailním testům, stal se z něj hlavní pracovní telefon na tři měsíce. Testů modelu Samsung Galaxy Z Flip je na internetu celá řada. Hlavní problém je v tom, že většina recenzentů dostane přístroj na týden, maximálně dva.

  • „Začala nám doba ohebná…“, tuhle otřepanou frázi jsme použili už u recenze prvního zařízení s ohebným displejem – Samsungu Galaxy Fold, a pokud jste ji četli, pak víte, že se jednalo o špičkově vybavené zařízení, nicméně zároveň jste při jeho používání museli respektovat celou řadu kompromisů a rozhodně se nejednalo o „telefon“ pro každého. A to nejen kvůli ceně, ale také kvůli způsobu používání. Nicméně se smartphonem Samsung Galaxy Z Flip tahle fráze svůj význam skutečně naplňuje.

  • Samsung se naplno pustil do vývoje skládacích telefonů. Po Foldu, který fungoval více méně jako ukázka moderních technologií, je tady mnohem komerčnější řešení v podobě Galaxy Z Flip s véčkovou konstrukcí. Je tohle už ta skutečně správná cesta, kterou se má do budoucna odvětví smartphonů vydat? Nebo jde o podmanivou novinku, která se ale zapomněla někde v minulosti? To se pokusíme rozhodnout v naší podrobné recenzi!

  • Samsung Galaxy Z Flip vás vrátí v čase zpět do doby, kdy měla většina uživatelů po kapsách véčka, ze kterých se dalo jen volat a psát SMSky. Nic více jste v mobilním pravěku věru nepotřebovali. S nástupcem skládacích displejů však došlo na oživení zašlé krásy, a jako první se na trh dostal Samsung Galaxy Z Flip - véčko se skládacím displejem. Jak moc se liší od současných klasických smartphonů, resp. jak moc je jim vlastně podobný?

  • Konečně jiný telefon, řeknou si určitě ti z vás, kteří poslední řádku let žehrají na to, že všechny telefony vypadají úplně stejně a těžko lze rozeznat jeden od druhého. Ano, takový je Z Flip od Samsungu. Za mě jedno z nejvyužitelnějších řešení ohebných telefonů vůbec a telefon, který spolu s Motorolou Razr nastartoval kategorii sobě vlastní.