Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Informace o Samsung Galaxy Z Flip

Tento jedinečný chytrý telefon potěší všechny milovníky skládacích telefonů. Díky možnosti složit telefon zmenšíte jeho rozměry a hravě se vám vejde i do té nejmenší kapsy, ale využijete tuto funkci třeba i při multitaskingu. Nebojte se, po zavření telefonu o nic nepřijdete - vnější displej zobrazí všechny novinky a notifikace, takže budete mít absolutní přehled o příchozích zprávách i telefonátech. Celý smartphone je samozřejmě zabezpečen těmi nejlepšími technologiemi.

Úžasná kompaktnost pro maximální dojem

Galaxy Z Flip vás ve složeném stavu překvapí svým úžasným designem a malými rozměry, díky kterým se vejde do vaší kapsy, tašky nebo módního doplňku.

Rozměrná obrazovka, která se vejde do kapsy

Infinity Flex displej s technologií Dynamic AMOLED vás okouzlí neuvěřitelnou kvalitou barev a zaujme snížením vyzařováním modrého světla, které šetří vaše oči. Ohromující vizuální zážitky si užijete na ploše 6,7".

Sklo, které ohnete

Seznamte se s vůbec první skládací skleněnou obrazovkou telefonu Galaxy. Displej vyrobený ze skla Samsung Ultra Thin Glass vás bude překvapovat při každém otevření.

Vyrobený tak, aby vydržel. Po každém složení

Skrytý mechanismus, inspirovaný lotosovým květem, je precizně usazen pro bezchybný pohyb při každém složení – dokonce vám umožňuje nastavení úhlu při otevírání. Zavírací mechanismus zůstane díky speciální technologii odpuzující prach a nečistoty vždy dokonale čistý.

Získejte více úhlů pohledu

Skládací technologie Galaxy Z Flip vám umožňuje hands-free videohovory a dříve nedosažitelná selfies. Takže ho klidně složte, otočte, postavte. Jakkoliv ho nastavíte, zcela změní způsob, jakým fotíte s vaším telefonem.

Nová perspektiva ve fotografování

Galaxy Z Flip dokáže udržet displej otevřený v různých úhlech, umožňuje tak zachytit úžasné záběry z dosud nepoznaných perspektiv, které si hrají s vnímáním fotografie a podněcují myšlení. Nové úhly jsou novými pózami.

Zvládněte všechno najednou

Zlepšete využívání aplikací tím, že budete mít otevřené dvě současně. A ještě lépe – spouštějte dvě současně – můžete je spárovat tak, abyste je mohli často používat společně. S funkcí párování aplikací a několika aktivními okny je multitasking na ohromné úrovni.

Výkon, který vydrží celý den

Duální baterie dokáže udržet více energie na menším prostoru, díky tomu můžete otevírat a zavírat telefon celý den. S kapacitou 3 300mAh a pokročilou inteligencí vám dlouhotrvající výdrž Galaxy Z Flip umožní vytěžit maximum z každého nabití.