Recenze Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Odborné recenze

  • Jestli zvažujete investici do regulérní vlajkové lodi, rozhodně by vám neměla uniknout žhavá novinka Samsung Galaxy S21 Ultra. Mobil se 120Hz displejem, 5nm procesorem a také netradičním 10× teleobjektivem má mnoho co nabídnout, ale laciný rozhodně není. Je vyšší cena adekvátní výbavě a zpracování? To prozradím na řádcích níže.

  • Už tento týden půjde do prodeje smartphone Samsung Galaxy S21 Ultra, který má v sobě snad vše, co od vlajkového modelu očekáváte. Samsung při jeho návrhu přepracoval nejen vnitřní výbavu, ale i vnější konstrukci. Jak se to projevilo na celkové odolnosti? To odhaluje tradiční tortura youtubera JerryRigEverything.

  • Samsung letos netradičně brzy představil novou řadu Galaxy S21 včetně nového top modelu s přídomkem Ultra. Ten má především napravit chyby svého předchůdce, ale přináší také nový design, rychlejší čtečku otisků nebo lepší fotoaparát v čele s teleobjektivem s 10násobným optickým přiblížením. Jak se nám nový Galaxy S21 Ultra používá? Má nějaká negativa? Nejen na to se v dnešní recenzi podíváme.

  • Uběhl téměř rok a korejský Samsung na trh posílá druhou sérii mobilů Galaxy S, jejíž označení spadá do nově vytvořené dekády začínající dvojkou. Letošní řada S21 také pokračuje v nově nastoleném trendu pojmenovávání nejvýkonnějších modelů, totiž Ultra. Tento nový supertelefon Samsung Galaxy S21 Ultra (5G) jsem měl příležitost na několik dní vyzkoušet a tady jsou mé dojmy.

  • Vzhledem k velkokapacitní 5 000mAh baterii mohla být výdrž na baterii o něco delší, ale stále spadá do kategorie “výborná” a většině uživatelů telefon vydrží celý den v provozu. Samsung bohužel osekal příslušenství, takže v balení nenajdeme ani napájecí adaptér ani sluchátka. Sluchátka vlastně nepostrádáme, stejně si většina lidí koupí lepší, ale napájecí kompatibilní a dostatečně silný adaptér už něco stojí.

  • Pro Samsung je nejnovějším želízkem v ohni jednoznačně Galaxy S21 Ultra 5G. Nejvýkonnější smartphone z nedávno představené trojice topmodelů vychází z loňského Galaxy S20 Ultra. Nečekejte žádnou revoluci, ale poklidný upgrade funkcí, které jsme smartphonu loni vytýkali. Pokud oželíte chybějící nabíječku v krabici, nižší strop rychlodobíjení (25W) a absenci slotu pro microSD karty, čekají vás jen samé změny a vylepšení. A to i v klíčových oblastech.