Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Informace o Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

S revolučním smartphonem Galaxy S21 5G se stanete skutečnými mistry fotografie a poznáte dechberoucí dokonalost 8K. Pořiďte fotografii přímo z videa, vytvářejte špičkové snímky 64Mpx fotoaparátem a užijte si naprosto plynulý a bezchybný gaming díky nejnadupanějšímu čipu v kategorii Galaxy. A aby toho nebylo málo, robustní baterie vám dá dostatek energie na celý den.

Výrazné zadní fotoaparáty

Povrchová úprava hlavního fotoaparátu z pravého kovu přispívá k jednotnosti designu a zdůrazňuje luxusní zamlženou texturu. Jedná se o ikonický nový design fotoaparátu, který v každém vyvolá obdiv.

Vysoké rozlišení

Díky velkému snímači s rozlišením 64 Mpx získáte úžasně čisté a vysoce kvalitní fotografie. I ve tmavých situacích zachytí dostatek světla, abyste dosáhli bohaté obrazové kvality. Všechno tkví v detailech.

Space Zoom

Systém objektivů New Dual Zoom je rychlejší a ostřejší než jakékoliv přiblížení předtím. Je vybaven 10Mpx dvojitým teleobjektivem a vylepšeným Super Resolution zoomem. Má dokonce funkci Zoom Lock, abyste mohli snímky při přibližování stabilizovat. Zoomujte až 100násobně s úžasnou zřetelností a přesností.

Inteligentní baterie

Energie na celý den. A ještě déle. Baterie Galaxy S21 5G je velká a chytrá a naučí se optimalizovat spotřebu energie podle vašeho stylu používání aplikací.

Video v 8K

Získejte video v kino kvalitě jednoduše a rychle. Zachyťte neuvěřitelné detaily v rozlišení 8K a při superplynulých 24 snímcích za sekundu.

Dosud nejrychlejší čip v Galaxy

Zažijte nejrychlejší čip v Galaxy. Díky 5nm procesoru získáte plynulý multitasking a hyperrychlé streamování obsahu.

Superplynulých 120 Hz

Obnovovací frekvence 120 Hz umožňuje nejplynulejší scrollování obrazovky, abyste udrželi krok se všemi svými sítěmi. Má dokonce zabudovanou inteligentní optimalizaci zobrazení na základě vašeho obsahu.

Dynamic AMOLED 2X

Neuvěřitelně jasný. Neskutečně živý. Překvapivě plynulý. Takový je zážitek ze sledování, který získáte s displejem Dynamic AMOLED 2X, a to i za jasného slunečního světla! Naše funkce Eye Comfort Shield navíc inteligentně přizpůsobuje modré světlo, aby se vaše oči necítily tak unaveně.