Samsung Galaxy Note10

Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10

Informace o Samsung Galaxy Note10

Galaxy Note10 je chytrý telefon, který vám otevírá úplně nové možnosti a inovace. Potěší i ty nejnáročnější uživatele a budete se na něj moci spolehnout během celého dne. Krásně zpracovaný a elegantní smartphone nabízí Infinity-O displej s těmi nejpestřejšími barvami, fotoaparát vybavený pokročilou technologií a opravdu bohatými možnostmi. A chytré pero S Pen posune používání mobilního telefonu na nový level.

Design nové generace

Galaxy Note10 má tělo zpracované z lesklého kovu a jeho design vás na první pohled uchvátí. Je lehoučký, dokonale padne do ruky, díky ochrannému sklu a certifikaci IP68 také něco vydrží, je stylový a jednoduše unikátní. Telefon také vybavený neuvěřitelně působivým Dynamic AMOLED displejem, který nejen, že se pochlubí nádherným kontrastem a živými barvami díky technologii HDR10+ ale také se vyznačuje sníženým vyzařováním modrého světla, čímž šetří váš zrak.

Opravdový výkon

Nenechte se omezovat. Do telefonu Samsung Galaxy Note10 můžete sypat až neuvěřitelné množství souborů a dat díky skvělých 256 GB prostoru v paměti. Bleskový výkon mobilnímu telefonu zajišťuje pokročilý procesor Samsung Exynos 9825. Součástí je také vysokokapacitní baterie s 3 500 mAh a podpora superrychlého nabíjení.

Vše pro perfektní snímky

Telefon je opatřen hned třemi skvělými fotoobjektivy. Zvěčněte nezapomenutelné chvíle stejně nezapomenutelnými záběry díky ultraširokoúhlému, širokoúhlému objektivu a teleobjektivu, které dodají vaším snímkům tu pravou kvalitu. Fotografie můžete upravovat rovnou v telefonu a navíc s ním můžete natáčet také vysoce kvalitní videa doprovázená neméně špičkovým zvukem. A s focením ve tmě si telefon také hravě poradí - na noční záběry má Samsung Note 10 dokonce připravený speciální fotografický režim.

Inovativní S Pen

Věrným společníkem Galaxy Note10 je sofistikované pero S Pen. To nabídne dlouhou výdrž a novou praktickou funkci ovládání telefonu pomocí gest. Stále jej ale můžete používat například místo spouště při fotografování, nebo při kreslení a prezentování prostřednictvím Bluetooth konektivity. Pero vždy dokonale kopíruje každý pohyb vaší ruky.