Samsung Galaxy Note10 Lite

Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite

Informace o Samsung Galaxy Note10 Lite

Na první pohled vás zaujme tento elegantní telefon svým precizním zpracováním a ohromým displayem. K telefonu dostanete navíc jako součást multifunkční S Pen, který ocení především uživatelé, jenž čas od času sáhnou raději po klasické propisce, než po telefonu. S Pen kromě psaní dokáže i dálkově ovládat spoušť fotoaparátu nebo třeba hudební přehrávač. Umělá inteligence se nevyhla ani velkokapacitní baterii, potěší vás vysoký výkon, rychlá odezva, trojitý objektiv a špičkové zabezpečení celého zařízení.

Filmová obrazovka ve vaší dlani

Infinity-O displej smartphonu Galaxy Note10 Lite nabízí téměř bezrámečkovou 6,7" Super AMOLED obrazovku s rozlišením Full HD+ pro zobrazení ještě více detailů, kde vás nebude nic rozptylovat. Snímač otisků prstů je zabudovaný přímo v displeji, který představuje neviditelnou vrstvu zabezpečení.

Inteligentní nástroj, který dokáže mnohem více než jen psát

Vylepšené pero S Pen lehce vyndáte a zasunete zpět na svoje místo. Psaní tenkým 0,7mm hrotem se 4 096 úrovněmi přítlaku je precizní a plynulé jako psaní skutečným perem na papír. S Pen disponuje podporou Bluetooth, která přináší další možnosti ovládání.

Rychlá přeměna rukopisu na text

Zapište si své myšlenky, následně jednoduše klepněte a proměňte poznámky k projektu na čitelný text, který můžete kopírovat, vkládat a sdílet.

Obrazovka, na kterou můžete psát kdykoli

Vytáhněte S Pen a vytvořte poznámku na vypnutou obrazovku. Pište a kreslete v různých barvách. Následně obrazovku uložte do aplikace Samsung Notes nebo využijte možnost Always On Display a mějte svoje poznámky vždy na očích.

Celodenní baterie vydrží tak dlouho jako vy

Galaxy Note10 Lite disponuje velkou 4 500mAh baterií. Pokročilá inteligence rozpoznává vaše uživatelské zvyky a přizpůsobuje se jim tak, aby baterie vydržela celý den.

Zvládnete více věcí najednou

Objevte možnosti smartphonu, který pracuje stejně rychle jako vy. Galaxy Note10 Lite kombinuje působivý 10nm procesor s 6 GB RAM pro vysokorychlostní výkon, ať už streamujete, hrajete, stahujete nebo využíváte multitasking.