Recenze Samsung Galaxy Note10 Lite

Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite

Odborné recenze

  • Líbí se vám řada Galaxy Note od Samsungu a její vymoženosti spjaté s perem S Pen, ale k šílenství vás již tři roky dohání zakřivený displej? Řešení je na světě. Jmenuje se Galaxy Note10 Lite a má zmíněné pero, tři velice slušné fotoaparáty a zcela rovný AMOLED displej s patřičně velkorysou úhlopříčkou. Cenově pak vychází zásadně výhodněji než jeho vyspělejší bratři.

  • Samsung v poslední době uvádí tolik novinek, že na test některých z nich nám prostě nezbývá prostor. A tak jsme se až teď dostali k modelu, který jihokorejský výrobce uvedl v rámci vlastně první letošní várky novinek, tedy ke Galaxy Note 10 Lite. Označení ukazuje, že jde o jakousi odlehčenou verzi loňských notů, zatímco na trhu už jsou k dostání modely nové řady Note 20, nicméně nenechte se mýlit. Galaxy Note 10 Lite je svébytný model, který žije tak trochu mimo zažité třídy a obvyklé meze.

  • Stylus S Pen je nesmazatelně spjatý s modelovou řadou Galaxy Note. Loni se na trh dostaly modely Galaxy Note10 a Galaxy Note10+, které jsme u nás na webu otestovali začátkem září. Zhruba po půl roce se na trh dostává třetí model, který přináší svěží vítr. Nabízí několik funkcí, které u původních modelů chyběly, přidává k tomu rovný displej, větší kapacitu baterie a samozřejmě nestárnoucí stylus S Pen. Co víc si přát?

  • Dostupný telefon řady Note? Ještě nedávno to bylo nemyslitelné spojení. Až do letošního roku. Samsung Galaxy Note 10 Lite stojí 15 tisíc a kompromisů, které musíte oproti „dospělé“ verzi učinit, není tolik, aby to 90 % uživatelů nedokázalo přenést přes srdce. Ba co víc – někteří ho možná nebudou kupovat jen pro nižší cenu, ale i pro benefity, které oproti dražším modelům řady Note 10 Lite nabízí. Jaké to jsou? Nejen to se dozvíte v naší recenzi!

  • Do desítkové rodiny Notů přibyl další kousek – Samsung Galaxy Note10 Lite. Je to vlastně odlehčená verze Note10, u které oproti většímu bráškovi sice musíte udělat pár kompromisů, ale zato ušetříte 10 tisíc. A to není málo! Navíc má Note10 Lite pár vychytávek, které u vyšší verze nenajdete. Vyplatí se teda připlatit, nebo se „spokojíte“ i s levnějším modelem?

  • Jednou ze zásadních novinek, kterou korejský gigant Samsung představil na lednovém veletrhu CES 2020, je smartphone Samsung Galaxy Note 10 Lite. Ten, jak již název napovídá, zaplňuje mezeru, resp. poptávku po cenově dostupnějším přístroji, než jsou jeho nabušení bratříčci Samsung Galaxy Note10 a Galaxy Note10+. Co tato očekávaná odlehčená verze přináší? A kolik bude stát?