Recenze Samsung Galaxy A20s

Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s

Odborné recenze

  • V portfoliu Samsungu se objevil poněkud překvapivě model Galaxy A20s, který se názvem tváří jako loňský. Jedná se však o novinku spadající do nižší třídy s 6,4palcovým IPS displejem, Snapdragonem 450 či trojitým zadním fotoaparátem. Výrobce však výrazně šetřil například na pamětích a cena se rozhodně nedrží příliš při zemi.

  • Samsung s letošními „áčky“ začal rozumně. Nejdříve na trh uvedl Galaxy A51 a Galaxy A71, takže byla situace dost přehledná. Postupem času se však „áčková“ řada zaplnila dalšími modely a stala se opět trochu nepřehlednou. A příliš tomu nepomáhá ani letošní novinka Galaxy A20s, která však ve skutečnosti loňským modelem. Co nabízí jedno z nejlevnějších letošních áček, které je určeno pro skutečně nenáročné uživatele?

  • Jak bylo zmíněno, Samsung Galaxy A20s bude mít ve výbavě 6,4palcový HD+ displej s TFT Infinity-V panelem, který zaujme ze všeho nejvíce. Pohánět ho bude 8jádrový procesor Snapdragon 450 a na výběr bude verze s 3GB pamětí RAM a 32GB vnitřním úložištěm, nebo se 4GB pamětí RAM a 64GB vnitřním úložištěm. O kvalitní snímky se postará zadní trojitý fotoaparát s rozlišením 13 Mpx s clonou f/1.8, širokoúhlý 120stupňový fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a fotoaparát se snímáním hloubky a rozlišením 5 Mpx.