Samsung Galaxy A20s

Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s

Informace o Samsung Galaxy A20s

Chytrý telefon Samsung Galaxy A20s přichází na trh hned v několika krásných a zářivých barevných variantách, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější a design je tak propracovaný, že vám smartphone padne do dlaně jako ulitý. Na 6,5palcovém displeji půjde všechna práce a prohlížení obsahu krásně od ruky. Záda telefonu se pyšní trojicí fotoaparátů pro pořízení snímků jako od skutečného profesionála, a za zmínění rozhodně stojí také přední kamera, která pozvedne vaše selfie na ješte vyšší úroveň. Třešničkou na dortu je opravdu vysoký výkon, bohaté vnitřní úložiště a vysokokapacitní baterie s podporou rychlého nabíjení.

Velký displej, větší zábava

Na cestách, při vlogování nebo hraní her — větší obrazovka Galaxy A20s vám přináší ještě lepší pohled. Jeho 6,5palcový Infinity-V displej se rozprostírá od okraje k okraji, takže vaše každodenní zážitky se mění z dobrých na úžasné.

Komfortní lesklé tělo

Galaxy A20s s lesklou zadní stranou a jemnými křivkami vám přesně padne do ruky a zajistí komfortní manipulaci. Přichází v černé, modré, červené a zelené barvě — výběr je jen na vás.

Trojitý fotoaparát pro výjimečné snímky

Vytvořte nezapomenutelné okamžiky s 13Mpx hlavním fotoaparátem, 5Mpx Depth fotoaparátem a 8Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem. Depth fotoaparát perfektně zvýrazní objekt vašeho snímku, zatímco ultraširokoúhlý objektiv zachytí vaše vzpomínky ve 120° záběru.

Selfies v ještě lepším světle

Zazařte před objektivem vašeho smartphonu. Vytvářejte s předním 8Mpx fotoaparátem Galaxy A20s ohromující selfies, které ještě lépe vyniknou s funkcí Živého zaostření. Díky trendy rozostřenému pozadí se stanete hvězdou fotografie.

Rychlejší a plynulejší výkon

Výkonný osmijádrový procesor a 3GB/4GB RAM bez problému zvládnou všechny vaše graficky náročné hry a livestreamy. Díky 32/64GB interní paměti a až 512GB externímu úložišti budete mít k dispozici dostatek místa pro streamování, stahování a další obsah.

Celý den po vašem boku

Zvládněte vaše každodenní povinnosti s telefonem, který má výdrž. Díky 4 000mAh baterii Galaxy A20s s technologií 15W rychlého nabíjení budete mít vždy dostatek energie. Sdílejte zážitky s přáteli, streamujte a dělejte vše, co máte rádi, na telefonu, který se neunaví.

Intuitivní prostředí pro snadné používání

One UI Core vám pomáhá soustředit se na to, co je skutečně důležité. Hardware a software pracují v dokonalé harmonii, aby vám poskytly intuitivní prostředí, kde je veškerý obsah a funkce na dosah ruky. Váš zrak pak ochrání Noční režim, který se přepne do tmavého prostředí, a zajistí tak lepší podmínky pro práci s telefonem v noci.